Darmowa wersja próbna World of Warcraft powraca w ten weekend


W ten weekend, powrót Świat Warcrafta graczy, którzy nie próbowali Smocze stado rozszerzenie może spróbować przez ograniczony czas, ponieważ bezpłatna wersja próbna powróciła do Azeroth. Wiadomość nadeszła jako Świat Warcrafta przygotowuje się do nadchodzących aktualizacji treści, dzięki którym gracze powrócą do Zakazanego Zasięgu i odkryją mroczne miejsca ukryte pod Smoczymi Wyspami.


21 marca Świat Warcrafta Łatka 10.0.7 zostanie uruchomiona po kilku tygodniach testów na publicznym serwerze testowym (PTR). Niektóre funkcje zawarte w aktualizacji obejmują strefę The Forbidden Reach, aktualizacje balansu klas na całej planszy oraz dodanie goblinów, Lightforged Draenei i mnichów worgenów. Zanim jednak powracający gracze będą mogli sami zapoznać się z tymi funkcjami, bezpłatna wersja próbna pozwoli im przekonać ich do ponownej subskrypcji gry i wypróbowania Smocze stado ekspansja przynajmniej na chwilę.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: World of Warcraft: Dragonflight nie będzie miało dodatku sezonowego w 2. sezonie Mythic

Jednakże, Świat Warcrafta graczy, którzy chcą spróbować Smocze stado podczas bezpłatnego okresu próbnego będą mieli czas do 23:59 czasu pacyficznego w niedzielę, 12 marca, aby go doświadczyć. Podczas bezpłatnego okresu próbnego gracze mogą stworzyć Dracthyr Evoker i poznać ich historię. Wszystkie klasy mogą rozpocząć pierwszą partię zadań poziomu 60 na Smoczych Wyspach. Ponadto wszystkie wydania Smocze stado mają 20% zniżki w sklepie Blizzard do 15 marca. Oznacza to, że podstawowa edycja Smocze stado rozpocznie się od 39,99 USD przez kilka następnych dni. Oprócz zakupu edycji Epic, uaktualnienie do Smocze stado nie obejmuje dodatkowego czasu gry, więc gracze, którzy chcą wrócić do gry, muszą o tym pamiętać.

Oprócz awansowania Dracthyr Evoker i eksploracji Smoczych Wysp, powracający gracze będą mieli również szansę doświadczyć Smoczej Jazdy, która okazała się jedną z najważniejszych funkcji Świat Warcrafta gracze lubią brać w nich udział. Dzięki wyścigom, wyzwaniom lotniczym i nagrodom kosmetycznym do zdobycia, gracze World of Warcraft nadal lubią latać po Smoczych Wyspach na swoim własnym smoku. Dzięki nowym opcjom personalizacji Dragonriding, które pojawią się zarówno w łatce 10.0.7, jak i 10.1, bezpłatna wersja próbna Smocze stado powinien zapewnić graczom haczyk, w który mogliby się ponownie zanurzyć Świat Warcrafta i zobaczyć, co się zmieniło.

Chwila Smocze stadoLiczby sprzedaży nie dorównują przeszłym ekspansjom, w tym kontrowersyjnym Krainy Cienia przez co wielu graczy zrezygnowało Świat Warcraftacechy Smocze stado a plan działania, który Blizzard opracował na rok 2023 i później, był mile widzianą zmianą. Tylko czas pokaże, jaki wpływ będzie miała bezpłatna wersja próbna Smocze stado będzie miał w najbliższej przyszłości.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World of Warcraft: Twórcy Dragonflight rozmawiają o nowej strefie w Embers of Neltharion

źródło: World of WarcraftŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=640cd6f3d14944d4a7dbfc58877a6d39&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-free-trial-this-weekend%2F&c=476338833707429813&mkt=fr-fr