Dark Heart: Aktualizacja World of Warcraft już 7 maja

Wkrótce ukaże się kolejna aktualizacja zawartości Dark Heart do World of Warcraft. Zaplanowany na 7 maja, będzie zawierał prolog do rozszerzenia The War Within, nowy tradycyjny pancerz i nie tylko dla gry MMORPG. Khadgar wezwie graczy do Dalaranu w prologowym zadaniu The War Within, aby pomóc im zbadać osobę zwaną Zwiastunem. Osoba ta posiada potężny artefakt zwany Mrocznym Sercem. Alleria Windrunner będzie Ci towarzyszyć w tej przygodzie. Gracze na poziomie 50 i wyższym będą mogli zdobyć pamiątkowe zbroje Dranei i Trolli, gdy aktualizacja będzie dostępna dla World of Warcraft. Każdy z nich składa się z ramion, pleców, tułowia, nadgarstków, dłoni, talii, nóg, stóp i elementów głowy.

Wydarzenie związane z remiksem WoW: Mists of Pandaria

Remiks WoW: Mists of Pandaria rozpocznie się 16 maja. To ograniczone czasowo wydarzenie pozwoli graczom przeżyć cały dodatek Mists of Pandaria w przyspieszonym tempie. Wszystkie łupy zostały całkowicie przeprojektowane i dodano nowe, potężne efekty.

Mistrzostwa Świata w Arenie

Jako bonus, jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Arenie, w których najlepsi gracze będą walczyć o część z puli nagród wynoszącej 300 000 dolarów.

Źródło: www.bing.com