Odkryj Zker Vault w World of Warcraft Dragonflight – przewodnik po przejściu i nagrodach.

Czym jest Zker Vault w World of Warcraft Dragonflight – jak nimi grać i przekazywać

Po wydaniu aktualizacji Dragonflight do World of Warcraft, twórcy Blizzarda skupili się na rewizji i rozwoju fabuły gry. Gracze muszą zrozumieć, czym jest Smocza Wyspa, skąd się wzięła i dlaczego tak długo była ukryta przed wścibskimi oczami. Nowe ziemie nie mogą obejść się bez specjalnych zadań i miejsc, które należy zbadać, aby przyspieszyć rozwój postaci i lepiej zrozumieć wszechświat Azeroth.

Skarbiec Zker Vault jest nową zawartością w otwartym świecie dla graczy, którzy osiągnęli maksymalny poziom 70. Lokacja znajduje się w Zakazanej Krainie i mogą się do niej udać gracze, którzy posiadają wymagany poziom i ukończyli zadania łączące się z tym obszarem w celu uzyskania dostępu.

Jak uzyskać pozwolenie na dostęp do skarbca Zker Vault w World of Warcraft

Aby uzyskać prawo dostępu do Skarbca Zkera w World of Warcraft, musisz przejść przez przygotowawczy łańcuch zadań, który rozpoczyna się w Zakazanej Krainie. Po dotarciu do zadania Exploring Our Past otrzymasz prawo do wejścia do Krypty Zkera. Aby wejść do Krypty Zker, udaj się na wyspę Morkut i porozmawiaj z Jebem Pathfinderem. Pioneer Tacha da ci pierwsze 6 kluczy za darmo, a resztę kluczy można zdobyć wykonując zadania, znajdując je w skrytkach lub podnosząc je z rzadkich potworów.

Opis przejścia Zker Vault

Musisz zejść na dół i znaleźć wykrywacz, który znajduje się na środku Sali. Twoim zadaniem na pierwszy wpis jest zdobycie Pierścienia Onyksu, przedmiotu, który daje znaczny wzrost wytrzymałości i posiada trzy gniazda na dodatkowe klejnoty. Aby rozpocząć zadanie, musisz znaleźć niezwykły pierścień. W kolekcji jest 30 drzwi, każde otwarcie zużywa klucz Zker Vault. Oznacza to, że potrzebujesz łącznie 30 kluczy tygodniowo, aby otrzymać wszystkie możliwe nagrody.

W każdym pokoju czekają na ciebie potwory, w których możesz znaleźć promieniste doświadczenie i złoto oraz skrzynie, z których można zdobyć cenne przedmioty, specjalne kamienie i inne przydatne zasoby. Kolejne piętra będą prezentowane z zagadkami o różnym stopniu trudności. Za ukończenie każdej z zagadek znajdziesz podobną nagrodę w postaci skrzyni lub potworów, ale samą nagrodę można ulepszyć lub przedstawić w większej liczbie.

Nagrody za ukończenie Zker Vault

Główną nagrodą w lochu jest oczywiście Pierścień Onyksu ze wzrostem wytrzymałości oraz różne klejnoty do wstawienia do gniazd o parametrach indywidualnych dla każdej klasy. Możesz zdobyć holoskopy – specjalne projektory, które mogą przywoływać hologramy słynnych bogiń i bogów jako ciekawy efekt tymczasowy. Zwierzaki z Krypty Zkera, które możesz nazwać towarzyszami i przywołać. Podczas aktywnej gry w Zker Vault możesz zdobyć dwa osiągnięcia jednocześnie.

  • Pokonywanie progów – Otwórz 50 drzwi za pomocą Klucze do skarbca Zkera.
  • Wszystkie drzwi, wszędzie i jednocześnie – otwórz wszystkie drzwi w ciągu jednego tygodnia gry za pomocą kluczy Zker Vault.

Bez ukończenia tych osiągnięć nie będziesz mógł uzyskać zakazanego statusu – pełnego skompletowania listy osiągnięć z regionu Zakazana Kraina.

Źródło: amicohoops.net