Czy World of Warcraft jest toksyczny?


Toksyczność w grach odnosi się do negatywnego i złośliwego zachowania graczy wobec siebie nawzajem. We wczesnych latach grania gracze na ogół wykazywali większy wysiłek, jeśli chodzi o traktowanie innych z szacunkiem. Większość była zdumiona faktem, że mogą łączyć się z innymi ludźmi online, aby grać w gigantyczne gry, takie jak Świat Warcraftaale wraz z postępem technologicznym sprawy przybrały zły obrót.

Ponieważ gry online stały się w ostatnich latach bardziej popularne, zakres uwagi graczy znacznie się skurczył. Przyzwoita większość stała się mniej tolerancyjna dla błędów, tworząc wrogie środowisko dla nowych i powracających graczy.

Jest WoW ttlenowy?

Świat Warcrafta ma sporo toksycznych graczy, ale to także kwestia perspektywy. Chociaż prawdą jest, że gracze nie komunikują się już tak często, a większość oczekuje, że będziesz wiedział wszystko od samego początku, to nie jest tam ponuro.

Jeśli jesteś zadowolony ze swojego tempa postępów Łał, prawdopodobnie znajdziesz w grze osoby o podobnych poglądach, które mogą stać się częścią Twojej podróży. W porównaniu z końcem 2000 roku znalezienie odpowiedniej grupy ludzi odgrywa teraz ważną rolę ze względu na konkurencyjny charakter Łał.

Wielu graczy będzie dążyć do jak najszybszego ukończenia całej nowej zawartości, jednocześnie kontrolując wszystko inne na autopilocie. Ale wciąż są gracze, którzy poświęcają swój czas na przeczytanie każdego opisu zadania, aby się w nim zanurzyć WoW’y atmosfera.

Ta sytuacja wywołuje kolejną debatę dotyczącą tego, jak gracze mogą znaleźć innych, którzy są na tej samej stronie co oni. Może to być tak proste, jak wpadnięcie na nich podczas wykonywania zadań, lub zawsze możesz przeszukać Discord lub Reddit, aby znaleźć gildie lub społeczności o podobnych zainteresowaniach jak ty.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/is-world-of-warcraft-toxic