Sprawdź status serwerów WoW Wrath of the Lich King – poradnik | Pro Game Guides

Czy serwery World of Warcraft Wrath of the Lich King są wyłączone? Jak to sprawdzić?

Gracze MMO na całym świecie logują się do World of Warcraft i jego różnych wersji oraz serwerów, co czyni go jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych gier. Jednak przy tak wielu graczach i wymaganiach sieciowych problemy z pewnością się pojawią. Jeśli zalogujesz się i napotkasz błąd lub zauważysz, że serwery są wyłączone, być może zastanawiasz się, jak to naprawić, zwłaszcza jeśli serwery WoW Wrath of the Lich King są wyłączone.

Jak sprawdzić serwery World of Warcraft Wrath of the Lich King?

Serwery są zawsze wybredne i zauważyliśmy, że World of Warcraft może mieć pewne problemy ze względu na popularność gry i liczbę graczy. Może to spowodować przeciążenie serwera, uniemożliwiając grę. Aby oszczędzić sobie bólu głowy, możesz zajrzeć do jednego z poniższych źródeł, aby sprawdzić, czy serwery WoW WotLK są wyłączone:

  • Pro Game Guides: Zrzut ekranu autorstwa Pro Game Guides
  • Blizzard Customer Support Twitter: https://twitter.com/blizzardcs
  • Blizzard Customer Support Forums: https://us.battle.net/forums/en/wow/1011699/

Dlaczego serwery Wrath of the Lich King w World of Warcraft są wyłączone?

Istnieje kilka powodów, dla których serwery World of Warcraft Wrath of the Lich King mogą być wyłączone. Najbardziej prawdopodobnym powodem jest to, że Blizzard przeprowadza jakąś konserwację lub wprowadza aktualizację. Aby to zrobić, Blizzard musi wyłączyć serwery, aby zmiany zaczęły obowiązywać. Innym powodem jest to, że winowajcą jest twój internet, co może sprawiać wrażenie, że serwery są wyłączone. Zalecamy ponowne uruchomienie Internetu, aby sprawdzić, czy to jest przyczyną problemu i czy powyższe źródła nie wykazują żadnych problemów.

Po drugie, sprawdź, czy Twój klient jest aktualny. Jeśli nie, możesz nie być w stanie połączyć się z serwerami, dopóki nie przeprowadzisz aktualizacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat World of Warcraft, sprawdź wszystkie gry WoW w kolejności – lista rozszerzeń World of Warcraft i błąd WOW51900102 w WoW – jak naprawić w profesjonalnych przewodnikach po grach.

Na podstawie: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6455c2f7a6dc4909b5c6b0ddab71f597&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Fwow%2Fare-wow-wotlk-servers-down-check-server-status-scheduled-maintenance%2F&c=1024464187763340727&mkt=fr-fr.