Czy przymierza Shadowlands będą miały znaczenie w WoW: Dragonflight? Odebrano


Przymierza były najbardziej znaczącym systemem „pożyczonej władzy”, który się pojawił World of Warcraft: Shadowlandsa gdy franczyza przechodzi do kolejnej iteracji wraz z uruchomieniem Smocze stado ekspansja jeszcze w tym miesiącu, przyszłość przymierzy jest wątpliwa.

Blizzard Entertainment potwierdził, że umiejętności, które zdobyłeś dzięki przymierzu w: Krainy Cienia zostanie wyłączony za Smocze stado zawartość. Inne wzmacniacze mocy z Krainy Cienia era, w tym legendarne przedmioty, również będą prawie bezwartościowe, gdy Smocze stado uruchamia.

Mimo to przymierza nie znikają na zawsze. Pozostaną one w grze jako część zawartości, do której gracze będą mogli wrócić, podczas gdy niektóre z ich umiejętności zostaną na stałe włączone do zestawów niektórych klas.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o przyszłości Wowprzymierza zawarte w post-Krainy Cienia świat.

Czy będziesz w stanie dołączyć do przymierza w? Smocze stado?

Przymierza będą prawie całkowicie nieistotne w Smocze stado, więc tak naprawdę nie będziesz musiał dołączyć do przymierza w rozszerzeniu. Chociaż technicznie nadal będziesz członkiem przymierza, do którego dołączyłeś podczas Krainy Cienia, umiejętności i efekty pasywne zdobyte dzięki temu rozszerzeniu nie zostaną przeniesione do Smocze stado. Wprowadzono jednak pewne wyjątki dla niektórych zdolności przymierza, które zostały na stałe dodane do drzewek talentów klas poprzez nowy system talentów.

Gracze awansują alternatywne postacie poprzez Krainy Cienia doświadczenie zdobywania poziomów nadal będzie mogło dołączyć do przymierza, chociaż ich wybór nie będzie miał większego znaczenia, gdy zaczną robić zawartość na Wyspach Smoka.

Czy zachowasz swoje zdolności przymierza? Smocze stado?

Zdjęcie z Blizzard Entertainment

W Krainy Cienia, zdolności przymierza były stałym elementem rotacji graczy. Po dołączeniu do przymierza zdolności zostały ci przekazane za darmo i miały pozostać na twoim pasku akcji na zawsze.

W Smocze stado, jednak tylko pewna ilość zdolności przymierza zostanie dodana do rotacji graczy na stałe i być może będziesz musiał zainwestować punkty talentów, aby je zdobyć. Wiele umiejętności, do których gracze przyzwyczaili się używać w Krainy Cienia w wyniku ich postępów w przymierzu stały się standardem w nowym rozszerzeniu, ale inni całkowicie przegapili cięcie.

Powiązane: Jak zmienić przymierza w World of Warcraft: Shadowlands

Umiejętności, w tym między innymi Włócznia Bastionu Wojowników z przymierza Kyrian, Tupnięcie Mnichów z przymierza Nocnych Wróżek oraz Wstrętne Kończyny Rycerzy Śmierci z przymierza Necrolordów zostały uwzględnione w Smocze stadozaktualizowany system talentów.

Czy nadal będę mógł wchodzić w interakcje z moim przymierzem?

Wszelkie postępy dokonane w ramach przymierza w Krainy Cienia przeniesie się do Smocze stado. Nie musisz się martwić o utratę sławy lub postępów w kampanii przymierza. Pomimo tego, że gra przechodzi do nowego rozszerzenia, zawsze możesz wrócić i odwiedzić Shadowlands i zakończyć wszelkie treści, które mogłeś przegapić, gdy dodatek był aktywny.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63719a3b6eb345579f6a4b1782e2864a&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwill-shadowlands-covenants-matter-in-wow-dragonflight&c=9794618601057978320&mkt=fr-fr