Czy nowy interfejs użytkownika WoW Dragonflight sprawi, że dodatki staną się przestarzałe?


Coś, z czym każdy, kto grał w kilka gier MMORPG obok World of Warcraft na pewno się z tym zgodzisz, o ile więcej WoW wykorzystuje dodatki w porównaniu do innych gier.

Dodatki zostały podstawa gry od jej wydania w 2004 rokua jako nowe rozszerzenia, niektóre dodatki były niezbędne, aby przezwyciężyć pewne starcia (patrzymy na ciebie, mityczny Archimondzie).

Ale czy to wszystko się zmieni?

Kredyty obrazkowe | Zamieć

Modernizacja interfejsu i interfejsu Dragonflight

W Dragonflight pojawia się wiele ekscytujących rzeczy, a jedną z nich jest modernizacja HUD i UI który istnieje od czasu wydania gry. Gracze od lat modyfikują interfejs WoW i często, gdy znajdziesz streamera grającego w WoW, ledwo możesz rozpoznać grę po tym, jak różni się ich interfejs użytkownika od oryginalnego.

Po prawie 20 latach Blizzard zorientował się, że gracze lubią dostosowywanie i dlatego wprowadzają zupełnie nowy, nowoczesny wygląd do swojej najpopularniejszej gry. Nowy interfejs zawiera wiele funkcji z niektórych z najpopularniejszych dodatków, takich jak Bartender, Bagnon, Grid, ElvUI i innych dodatków, które pomagają graczom w wygodniejszym, mitycznym raidingu WoW.

Czy to sprawi, że gra będzie lepsza?

W skrócie: absolutnie. Blizzard wykonał świetną robotę, czyniąc wiele dodatków przestarzałych. W przeszłości najpopularniejszymi dodatkami były te, które krążyły wokół domu aukcyjnego i chociaż wielu nadal używa ich w klasycznej wersji gry World of Warcraft, modernizacja nowoczesnego domu aukcyjnego nie wymaga żadnych dodatków za wspaniałe wrażenia (z wyjątkiem TSM, jeśli naprawdę zależy Ci na osiągnięciu zysku).

Wraz ze zmianami Mythic+, które również zostały ogłoszone, Dragonflight wygląda jak kolejny punkt zwrotny w rozwoju WoW, który ostatnio widzieliśmy wraz z wydaniem Legionu, a wcześniej Cataclysm. Chociaż do premiery Dragonflight i pierwszego poziomu raidingu, a co za tym idzie, do odrodzenia zakładów na WoW, mamy jeszcze około miesiąca, z pewnością miło jest być podekscytowanym czymśnawet jeśli wielu rzeczywiście ma wątpliwości co do Blizzarda jako firmy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634e795496fb470bb156ec3ba3cd2840&url=https%3A%2F%2Fwww.esports.net%2Fnews%2Fnew-wow-dragonflight-ui-addons-obsolete%2F&c=11586941721828298067&mkt=fr-fr