Czy możesz zmienić nazwę swojej postaci, rasę lub frakcję w WoW: Classic?


Nowoczesny World of Warcraft ma mnóstwo usług postaci dostępnych dla graczy do kupienia, jeśli chcą coś zmienić w swoim Wow postać. Sprzedaż Wow daje graczom możliwość zmiany rasy, nazwy lub frakcji za opłatą, jeśli chcą.

Niestety nie możesz zmienić imienia, rasy ani frakcji swojej postaci w WoW: klasyczny jak możesz w handlu detalicznym Wow. Jedyna usługa postaci, która jest dostępna dla Klasyczny Gracze to transfer postaci, który pozwala zabrać swoją postać z jednego serwera i umieścić ją na innym.

W pewnych okolicznościach migracja postaci jest darmową usługą dla graczy z gęsto zaludnionych królestw, którzy chcą grać w słabiej zaludnionych światach. Nie możesz skorzystać z bezpłatnej usługi migracji postaci, jeśli jesteś graczem na serwerze o małej liczbie ludności i chcesz przejść na bardziej popularny.

Gracze, którzy korzystają z gęsto zaludnionych serwerów, od tego czasu musieli czekać w kolejce przekraczając pięciogodzinny znak Klasycznybaza graczy została ożywiona wraz z uruchomieniem przedpremierowego patcha do kolejnego rozszerzenia gry, Wrath of the Lich King Classic.

Związane z: Blizzard dzieli się radami, jak to naprawić WoW Wrath of the Lich King Classic kolejki, ostrzega, że ​​może być gorzej

Kolejna funkcja w sklepie, która wyszła z nowoczesności Wow do WoW: klasyczny to wzmocnienie postaci, które pozwala błyskawicznie wzmocnić swoją Klasyczny poziom postaci do poziomu 58 i natychmiast zagraj w ostatnio wydaną zawartość. Po zwiększeniu swojego Klasyczny postaci, będziesz gotowy, aby przeskoczyć przez Mroczny Portal i zająć się całą zawartością wydaną w Klasyka Płonącej Krucjaty.

W sprzedaży detalicznej Wowwzmocnienie postaci wzrasta do poziomu 60 i przygotowuje nowo stworzone postacie do Smocze stado.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/can-you-change-your-characters-name-race-or-faction-in-wow-classic