Czy jest jakaś kontynuacja Warcraft: The Origin? To wszystko co wiemy


Duncan Jones wydał Warcraft: The Origin w 2016 roku, pierwszy film, który czekał na pojawienie się popularnego filmu. gra wideo firmy Blizzard to szansa. Może nie jest to najlepsza adaptacja gry wideo, jaką pamiętamy, ale próbuje wrócić do uniwersum World of Warcraft.

Od czasu premiery Warcraft: The Origin 7 lat temu pojawiło się wiele plotek na temat jego możliwej kontynuacji, z pomocą Duncana Jonesa, a także fandom, który traktował pierwszą część jego filmu jako większą sagę.

Warcraft 2 to fikcja czy fakt?

W tym samym roku, w którym rozpoczął się pierwszy film Warcraft: The Beginning, Duncan Jones jasno pokazał, że istnieje możliwość nakręcenia kontynuacji filmu. Zasugerował również, że chciałby wziąć 3,5 roku przerwy, co stawia nas w 2020 roku.

W tym roku Duncan Jones rozmawiał ze mną o kontynuacji, ale to nie było to samo, co po kilku wywiadach, kiedy praktycznie odrzucił swoje plany zrobienia tego.

Ghosts: warte miliony dolarów adaptacje gier wideo, które utknęły

Duncan Jones miał swój początkowy pomysł stworzenia trzech filmów fabularnych opartych na Blizzardzie. O ile pierwotnie przewidywano pierwszą część, druga myśl skupiła się na postaci Thralla, który spotka Taurena w obozie gladiatorów Blackmoore.

Od dawna nie mieliśmy żadnych wiadomości na temat nowej odsłony Warcraft: The Origin, Duncan Jones jeszcze o tym nie mówił, ale skoro Blizzard właśnie wypuścił nowy dodatek do swojej gry, czy zobaczymy Warcraft 2? dzień?Źródło : https://game-news24.com/2023/03/11/is-there-any-sequel-to-warcraft-the-origin-that-s-all-we-know/