Czy impreza w operze Karazhan jest podsłuchiwana? Jak rozwiązać problem z operą Return to Karazhan w World of Warcraft


Podczas farmienia lochu Powrót do Karazhanu w Świat Warcrafta aby mieć szansę na wierzchowca Midnight, możesz od czasu do czasu natknąć się na „błąd”, który uniemożliwia ci przejście obok pierwszego bossa lochu: sali operowej.

Wydarzenie operowe Powrót do Karazhanu odbywa się co trzy tygodnie i obejmuje parodie trzech różnych prawdziwych musicali: Wicked, Piękna i Bestia, oraz Historia z West Side. The West Side Story-inspirowane wydarzenie w Return to Karazhan Opera Hall może czasami być frustrująco zabugowane, gdy próbujesz je ukończyć, chociaż tę niefortunną przeszkodę można pokonać, jeśli ukończysz spotkanie cierpliwie i poprawnie.

Oto jak rozwiązać problem związany z tą konkretną wersją Opery i upewnić się, że przechodzenie lochów przebiegnie tak płynnie, jak to tylko możliwe.

Jak zapobiec błędowi „miękkiej blokady” w operze Karazhan

The Historia z West Side-inspirowane spotkaniem w Opera Hall zawiera dwie grupy wrogów, z których jedna to banda ludzi dowodzona przez „Toe-Knee”, a druga przez Murloka o imieniu „Mrrgia”. Będziesz musiał poczekać, aż te dwie postacie odegrają trochę RP podczas walki, zanim będziesz mógł je czysto zdjąć i przejść przez loch.

Rozpoczynając walkę Toe-Knee, upewnij się, że nie zniszczysz go tak szybko, jak to możliwe. Zbyt szybkie zmniejszenie jego zdrowia do zera uniemożliwi wywołanie niezbędnego dialogu, zasadniczo miękko blokując spotkanie z bossem.

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Jeśli przez pomyłkę zabijesz Toe-Knee zbyt szybko, będziesz musiał użyć Hearthstone, aby opuścić Karazhan i po powrocie do instancji spróbować walki od początku.

Powiązane: Wszystkie klasy ze zdolnością wskrzeszania bitewnego w Świat Warcrafta

Przed rozpoczęciem walki najlepiej będzie zdjąć część ekwipunku, aby zmniejszyć swoje statystyki. Stamtąd nie powinieneś używać żadnych silnych umiejętności na Toe-Knee i zadawać mu obrażenia tylko swoimi atakami automatycznymi. Kiedy osiągnie mniej więcej połowę HP, Mrrgia dołączy do walki. Odetnij jej HP, zanim zaczniesz walczyć z nią i Toe-Knee w tym samym czasie. Kiedy para kochanków zacznie z tobą walczyć w tym samym czasie, będziesz mógł bezpiecznie dokończyć starcie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cecb62d6bf44beb817ac6bfa818d6e&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fis-the-karazhan-opera-event-bugged-how-to-solve-return-to-karazhan-opera-glitch-in-world-of-warcraft&c=679880110360938558&mkt=fr-fr