Nowa aktualizacja World of Warcraft: Dragonflight – zobacz co nowego!

Nowa aktualizacja World of Warcraft: Dragonflight jest już na horyzoncie! Po ostatnim 10.1 Embers of Neltharion, Blizzard wprowadza kolejne poprawki w 10.1.5 Fractures in Time. Chociaż nie będzie tak duża jak poprzednia, ta aktualizacja wprowadzi wiele zmian, które na pewno zainteresują graczy.

Jedną z największych nowości jest zupełnie nowy Mega-Dungeon Dawn of the Infinite. Będzie to mityczny loch z ośmioma bossami, skupiony wokół konfliktu pomiędzy Infinite i Bronze Dragonflights. Gracze będą podróżować po ścieżkach czasu, aby powstrzymać Nieskończone Stado Smoków przed zniszczeniem osi czasu i wywołaniem przemiany Nozdormu w Murozonda. W tym lochu gracze zmierzą się z różnymi kultowymi członkami Infinite Dragonflight, a także postaciami z całej historii.

Aktualizacja wprowadzi również nowe wydarzenie publiczne Szczeliny Czasu, gdzie gracze muszą walczyć z destrukcyjnym wpływem na Azeroth. Doświadczą również wielu nowych zadań, w tym Whelp Daycare i Eon’s Fringe, a także nowej specyfikacji przywoływacza. Każda rasa będzie mogła grać jako Czarnoksiężnik, a nowa linia zadań pozwoli graczom Czarnoksiężników odblokować nową funkcję dostosowywania zwierzaka.

Ostatnią ważną funkcją jest zupełnie nowe wydarzenie Grand Prix Kalimdoru. Jazda na smokach będzie dostępna na kontynencie Kalimdor, a gracze będą mogli zdobywać odznaki Jeźdźców Azeroth po ukończeniu wyścigów.

Świat Warcrafta: Dragonflight zyskał wiele nowych treści, a gracze będą mogli zapoznać się z nimi już 11 lipca. Do tego czasu Blizzard może jeszcze ujawnić więcej niespodzianek, co sprawia, że jest to dobry czas na bycie fanem.

Źródło: gamerant.com/world-of-warcraft-fractures-of-time-10-1-5-update-explained-dungeon-evoker-story/