Czego można oczekiwać od World of Warcraft w 2023 roku


Świat Warcrafta wydaje się mieć całkiem ekscytujący rok jako Smocze stado dopiero się zaczyna. Gra pozostaje potęgą po 19 latach, a Blizzard ujawnił mnóstwo nowej zawartości na rok 2023, która z pewnością utrzyma grę w świeżości. Po raz pierwszy w historii studio ujawniło wszystkie swoje plany dotyczące Świat Warcrafta z oficjalną mapą drogową, a to dopiero początek tego, co Warcraft fani mogą spodziewać się od 2023 roku.


Wydaje się, że po kilku kontrowersyjnych rozszerzeniach Świat Warcrafta wrócił. Blizzard w końcu odpowiedział na wezwania graczy i przywrócił grę do historii pełnej starej szkoły Świat Warcrafta Wiedza o Azeroth. Wyrwało wiele systemów, których gracze nie lubili, i dostarczyło jedno z najlepszych dotychczas rozszerzeń. To ekscytujący czas dla fanów gry, a rok 2023 zapowiada się jako jeden z najlepszych lat dla serii.

GRACZOWY WIDEO DNIA

POWIĄZANE: World of Warcraft Dragonflight powinien obejmować bardziej znane postacie z Azeroth Lore


World of Warcraft Dragonflight sezony 2 i 3

World of Warcraft: Dragonflight Sezon 1 jest w pełnym rozkwicie i jak dotąd został dobrze przyjęty. Rozpoczął najnowszą ekspansję na wysokim poziomie, a gracze nie będą musieli długo czekać, aby zobaczyć, co stanie się dalej, ponieważ sezon 2 rozpocznie się tej wiosny. Chociaż oficjalna data premiery nie została ogłoszona, sezon 2 obiecuje kontynuację Smocze stado narracja w znakomitym stylu.

Smocze stado Ssezon 2 rozpocznie się z zupełnie nową strefą, najazdem i pulą lochów Mythic+. Przyniesie również nowy sezon PvP, aktualizacje profesji i ulepszenia interfejsu użytkownika. Blizzard ujawnił szczegóły tych aktualizacji, ale historia prawdopodobnie będzie opierać się na zakończeniu najazdu Vault of the Incarnates. Inne Pierwotne Wcielenia zostały uwolnione i gracze będą musieli jakoś ich powstrzymać.

Smocze stado Sezon 3 rozpocznie się jesienią lub zimą. Sezon 3 jeszcze bardziej poszerzy Smocze Wyspy o kolejną nową strefę i rajd. Będzie też nowa pula lochów Mythic+, a gracze PvP będą mieli do dyspozycji zupełnie nowy sezon Świat Warcrafta Weź udział w chaosie PvP. Sezon 3 będzie zawierał również kilka niezapowiedzianych funkcji. Chociaż ten sezon jest bardzo odległy, miejmy nadzieję, że zakończy rok z jeszcze wyższym wynikiem niż na początku.

Mnóstwo aktualizacji zawartości World of Warcraft wypełnionych nowymi funkcjami

patch-10-0-0-sojuszu-smoczego stada

Smocze stado Sezony 2 i 3 to największe nadchodzące aktualizacje treści Świat Warcrafta w tym roku, ale Blizzard planuje również dodawać jeszcze więcej nowych treści przez cały rok. Pierwsza mała łatka zostanie uruchomiona 24 stycznia i przyniesie ze sobą kilka ważnych funkcji. Największym dodatkiem będzie Świat WarcraftaPunkt handlowy firmy, który posłuży jako nowy sposób na zdobywanie przedmiotów kosmetycznych przez graczy. Ta funkcja nie przypomina niczego innego Świat Warcrafta kiedykolwiek miał, i wydaje się, że to prawdziwa zmiana gry.

Pierwsza łatka będzie zawierała również nowe wydarzenie Pierwotnej Burzy o nazwie Furia Burzy, a gracze wreszcie będą mogli transmogować białe i szare przedmioty. W wydarzeniu Furia burzy gracze szturmują Prymitywną Przyszłość i próbują powstrzymać prymalistów przed zdominowaniem Azeroth. Gracze będą mogli odblokować nowe gadżety podczas tego wydarzenia, a nowe opcje transmogu będą idealne dla tych, którzy chcą wyglądać w stylu low fantasy.

Blizzard planuje wydać kolejną łatkę na wiosnę. Przywróci graczy do Świat WarcraftaForbidden Reach, wprowadzi tradycyjne zbroje ludzi i orków oraz kilka świątecznych aktualizacji. Latem zostanie wydana kolejna mała łatka, która doda nowy Megadungeon, światowe wydarzenia i różne aktualizacje zawartości. Ostatnia mała łatka 2023 roku zostanie wydana jesienią i przyniesie ze sobą nowe zadania fabularne, świąteczne odświeżenie i aktualizacje zawartości. Blizzard prawdopodobnie ujawni szczegóły każdej łatki w miarę zbliżania się dat wydania.

POWIĄZANE: World of Warcraft: Porównanie wszystkich różnych miast centrów ekspansji

Zupełnie nowe powieści World of Warcraft

wow fragmenty lorebooka

Każdy ostatni Świat Warcrafta ekspansja miała powiązaną powieść lub dwie, i Smocze stado nie będzie inaczej. Pierwsza z tych powieści będzie World of Warcraft: Kodeks Dragonflight, a Amazon wydaje ją 15 sierpnia. Niewiele wiadomo o wyglądzie książki, ale wydaje się, że jest ona pełna wszystkiego, co gracze kiedykolwiek musieliby wiedzieć o Smoczych Stadach. Będzie służyć jako wciągający przewodnik terenowy po Smoczych Wyspach i zostanie napisany z perspektywy Arcymaga Khadgara. Wydaje się, że jest idealnym towarzyszem dla fanów powieści i, miejmy nadzieję, będzie wypełniony zupełnie nowymi ciekawostkami fabularnymi.

Amazon ma również tytuł bez tytułu Świat Warcrafta powieść z datą premiery 31 października. Trudno domyślić się, o czym będzie ta książka, ale niektórzy członkowie społeczności uważają, że jest to długo oczekiwana powieść łącząca Smocze stado. Wiele pakietów rozszerzeń miało powieści powiązane wydane przed premierą, ale Smocze stado jeszcze go nie otrzymał. Te powieści mają tendencję do opowiadania historii pomiędzy rozszerzeniami, które pomagają w przygotowaniu następnego, i miejmy nadzieję, że to jest Smocze stadopowieść.

To mogą nie być jedyne książki wydane w Warcraft uniwersum w tym roku, ale to jedyne z listami Amazon. Być może pojawi się nowe Exploring Azeroth Świat Warcrafta tajemnice wydane gdzieś w 2023 roku, ponieważ wydaje się, że Blizzard chce stworzyć jedną dla każdego kontynentu w Azeroth. Do tej pory seria eksplorowała Kalimdor, Wschodnie Królestwa i Northrend. Dzięki temu Pandaria, The Broken Isles, Kul’Tiras, Zandalar i Dragon Isles pozostają nietknięte. Niektórzy gracze prosili również o czwartą Kronika World of Warcraft od jakiegoś czasu, ale nie ma jeszcze oficjalnego słowa na ten temat.

Nowe przygody w uniwersum Warcrafta

wc ar gnolls kinowa gra mobilna Blizzard

Świat Warcrafta to nie jedyny sposób, w jaki fani będą mogli odkrywać Azeroth w tym roku, ponieważ Blizzard planuje rozszerzyć serię o zupełnie nowe doświadczenia. Blizzard ogłosił nowy Warcraft gra w zeszłym roku, a gracze, miejmy nadzieję, dowiedzą się o niej więcej przed końcem 2023 roku. Warcraft: Arclight Rumble przywróci serię do gatunku strategii, ale tym razem na urządzenia mobilne. Nie ma żadnych informacji na temat tego, czy gra rzeczywiście ruszy w tym roku, ale gracze mogą się już wstępnie zarejestrować.

Warcraft 3: Reforged wydaje się również, że wciąż kopie, ponieważ Blizzard wypuścił zupełnie nową łatkę do gry 19 stycznia. To Warcraft 3: Reforged patch dodał niestandardowe kampanie, aktualizacje puli map, poprawki tabeli liderów i różne inne zmiany. Nie jest tajemnicą, że Warcraft 3: Reforged była bardzo kontrowersyjna w momencie premiery, ale miło jest widzieć, że Blizzard nie porzucił całkowicie gry. Chociaż może to być jedyna łatka w tym roku, przynajmniej daje Warcraft Gracze RTS mają co robić.

Świat Warcrafta wydaje się, że ma przed sobą całkiem duży rok, a może być jeszcze więcej Warcraft zawartość ogłoszona jeszcze w tym roku, kiedy Blizzcon oficjalnie powraca. Chociaż nie ustalono daty, będzie to prawdopodobnie wielkie święto dla fanów tytułów Blizzarda. Miejmy nadzieję, że będzie wypełniony nowymi ujawnieniami, a może nawet zapowiedzią daty premiery Warcraft: Arclight Rumble.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: World of Warcraft Dragonflight: Mroczna przyszłość NozdormuŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63cbd3f864004e00be55f79672f92b5a&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-in-2023-what-to-expect-dragonflight-season-2-3-updates-games%2F&c=7568981775908647783&mkt=fr-fr