Crossover Diablo 4 i World of Warcraft w przygotowaniu – ujawniono szczegóły

Jeśli wierzyć zawartości plików PST 5. sezonu Diablo 4, na horyzoncie może pojawić się skrzyżowanie Diablo 4 i World of Warcraft.

Czego można się spodziewać po crossoverze Diablo 4 i World of Warcraft

W plikach Diablo 4 odkryto nowe projekty Ostrze Mrozu, miecza władanego przez Króla Lisza z World of Warcraft, co podsyciło spekulacje na temat crossoverów.

Zgodnie z historią Króla Lisza, Ostrze Mrozu jest wielkim mieczem zdolnym miażdżyć wrogów, a nawet wskrzeszać zmarłych.

Ponieważ Barbarzyńcy i Nekromanci to jedyne klasy w Diablo 4 zdolne do władania długim mieczem, broń ta, jeśli zostanie wprowadzona do gry, będzie mogła być ograniczona tylko do tych dwóch klas.

Jednakże zdolności Frostmourne’a można dostosować po wypuszczeniu broni. Jeśli Blizzard planuje pozostawić grę bez zmian, Nekromanci mogliby zyskać zdolność zamrażania wrogów, a Barbarzyńcy mogliby wskrzeszać zombie.

Ponieważ jednak ta ostatnia umiejętność jest sprzeczna z podstawowymi założeniami klasy Barbarzyńców, jest bardzo prawdopodobne, że broń ta będzie zarezerwowana wyłącznie dla Nekromantów. Dodatkowo jest to broń Króla Lisza, więc używanie jej przez klasę niebędącą magiem nie miałoby sensu.

Biorąc pod uwagę popularność tej broni w World of Warcraft, jest wysoce prawdopodobne, że Ostrze Mrozu będzie uważane za broń unikalną w Diablo 4.

Jednak to, że w plikach gry znaleziono modele broni, nie oznacza, że ​​będzie ona częścią gry. Zaktualizujemy ten artykuł, gdy tylko pojawią się konkretne informacje na ten temat.

Oprócz Ostrze Mrozu, w 5. sezonie Diablo 4 będziesz mógł także wziąć udział w nowej aktywności zwanej Piekielną Hordą.

Źródło: www.charlieintel.com