Cotygodniowe zmiany w konserwacji dla 7 lochów Mythic+

Duże zmiany w lochach World of Warcraft w trzecim sezonie Dragonflight

Trzeci sezon World of Warcraft Dragonflight rozpoczął się 14 listopada dużymi zmianami w lochach Mythic+. W pierwszym tygodniu Blizzard ogłosił zmiany w siedmiu z ośmiu lochów Mythic+. 20 listopada menedżer społeczności Blizzarda, Kaivax, udostępnił Niebieski Post, w którym szczegółowo opisał wszystkie zmiany, które nastąpią wraz z cotygodniowym resetem w dniach 21–22 listopada. Zmiany te obejmują dostosowania dla wszystkich lochów z wyjątkiem Everbloom.

Balansowanie lochów

Dzięki tej aktualizacji programiści wprowadzają zmiany w balansie wszystkich lochów z wyjątkiem The Everbloom. Atal’Dazar, obecnie najłatwiejszy loch Mythic+, otrzymuje wzmocnienia, podczas gdy najtrudniejsze lochy, Dawn of the Infinite i Throne of the Tides, dostają osłabienia. Dodatkowo aktualizacja zawiera pewne zmiany w grupach potworów w Gąsie Mrocznego Serca, Twierdzy Czarnej Wieży i Posiadłości Waycrest.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie te korekty balansu są uzasadnione, łącznie ze zmianami w Atal’Dazar, Dawn of the Infinite i Throne of the Tides. Od początku sezonu te lochy wyraźnie wyróżniają się poziomem trudności. O ile można było łatwo połączyć Atal’Dazara w celu uzyskania wyniku Mythic+, Dawn of the Infinite i Throne of the Tides były znacznie trudniejsze.

Kolejne zmiany już wkrótce

Należy podkreślić, że Blizzard bardziej agresywnie wprowadza poprawki na początku każdego sezonu, zwłaszcza że wczesne aktualizacje zwykle nie zapewniają idealnej równowagi. To dopiero początek, później możemy spodziewać się dalszych poprawek. Oczekuje się, że Łowcy Demonów zostaną osłabieni, ponieważ zadawane przez nich obrażenia są po prostu zbyt duże, ale nie wierz mi na słowo. Prawie każdego dnia spodziewaj się większej liczby poprawek do World of Warcraft i nigdy nie wiesz, czego się spodziewać.

Źródło: www.bing.com