Co się stało z pierwszą pomocą w World of Warcraft? Czy Pierwsza pomoc została usunięta z WoW?


Jeśli jesteś powracającym Świat Warcrafta gracz i sprawdzasz swoje profesje, możesz od razu zauważyć, że jedna z najstarszych profesji w grze, pierwsza pomoc, nie jest już obecna. Profesja drugorzędna, która pozwalała graczom tworzyć bandaże, została usunięta tuż przed wydaniem Bitwa o Azeroth ekspansja.

Jeśli jesteś graczem pochodzącym z Wow Klasyczny lub jesteś graczem powracającym do Wow po pewnym czasie z dala od gry od razu zauważysz, że profesje znacznie się różnią Smocze stado.

Wszystkie z WowProfesje s otrzymały ogromne przeróbki i aktualizacje przed wydaniem najnowszego rozszerzenia, ale pierwsza pomoc nie została ponownie wprowadzona do gry.

Czy bandaże są tego warte Wow Smocze stado?

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Aby usprawnić liczbę profesji, które używały tkaniny jako odczynnika rzemieślniczego, umiejętność tworzenia bandaży została włączona do profesji Krawiectwo.

Jednak bandaże są ostatecznie stosunkowo prawie bezwartościową inwestycją, ponieważ wiele innych opcji samoleczenia, w tym mikstury lecznicze i Kamienie Zdrowia Czarnoksiężnika, zawsze będą bardziej skuteczne w ogniu walki. Wypicie mikstury zdrowia i natychmiastowe przywrócenie zdrowia zawsze będzie lepsze niż osiem sekund na wyleczenie ułamka zdrowia.

Powiązane: Najlepsze specjalizacje krawieckie w WoW Dragonflight

Krawcy nadal mogą robić bandaże z Wildercloth znalezionych na Smoczych Wyspach, a posiadanie garści bandaży na wypadek najgorszego scenariusza wszechczasów nie jest najgorszą rzeczą na świecie. Jeśli kiedykolwiek zabraknie ci lepszych opcji samoleczenia, bandaż Wildercloth przywróci ułamek twojego zdrowia.

Dziki bandaż trzeciej rangi stworzony przez krawca przywraca 46 153 PW w ciągu ośmiu sekund. Dla porównania, Orzeźwiająca Mikstura Leczenia trzeciego stopnia natychmiast przywraca 39 650 PŻ.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/what-happened-to-first-aid-in-world-of-warcraft