Bonusy za zestaw klas w World of Warcraft: The War Within – odkryj potężne synergie!

Zestawy klas w World of Warcraft zapewniają potężne bonusy na koniec gry, poprzez zebranie 2 lub 4 elementów.

Ustaw bonusy, aby wzmocnić niezbędne mechaniki

Ustaw bonusy dla każdej klasy, koncentrując się na podstawowej mechanice, a nie na talentach w późnej fazie gry.

Gracze mogą testować premie za zestaw klas w wersji beta The War Within, wymieniając żetony lub ulepszając swój sprzęt.

Zestawy ikoniczne

Zestawy klas są ikoniczną częścią rozgrywki końcowej w World of Warcraft. Te specyficzne dla klasy wyposażenie nie tylko wyglądają stylowo, ale także zapewniają potężne dodatkowe efekty graczom, którzy zdobędą dwa lub cztery elementy z zestawu. Zestawy te, tymczasowo usunięte w Battle for Azeroth, zostały przywrócone w WoW: Shadowlands Patch 10.2 i ponownie w każdym sezonie rajdów w Dragonflight.

Premie za każdą specjalizację

World of Warcraft ujawniło premie za zestawy klas, które fani znajdą w pierwszym sezonie The War Within. Gracze będą mogli zdobyć te elementy wyposażenia, wymieniając żetony zdobyte podczas najazdu na Pałac Nerub’ar lub ulepszając swoje wyposażenie za pomocą ładunków Katalizatora.

W poście na forum udostępnionym przez Menedżera Społeczności WoW Kaivaxa szczegółowo opisano premie za zestawy w oparciu o filozofię projektowania, która za nimi stoi.

Potencjalne synergie

Jednym z największych wyzwań w World of Warcraft jest unikanie zmuszania każdego speca do wybierania określonego drzewa talentów. W pierwszym sezonie The War Within większość premii za zestawy rang wzmacnia podstawową mechanikę każdej specjalizacji, a nie talenty końcowe lub opcjonalne zdolności.

Po dodaniu tego wyposażenia do serwerów testowych gracze będą mogli wyrazić swoją opinię na temat wartości ustawionych bonusów, ich przydatności w różnych sytuacjach lub ewentualnych błędów.

Premie za zestaw klas w World of Warcraft: The War Within

Rycerz Śmierci

– …
– …

Łowca demonów

– …
– …

druid

– …
– …

Zestawy klas w World of Warcraft zapewniają potężne bonusy na koniec gry, poprzez zebranie 2 lub 4 elementów. Gracze mogą przetestować te bonusy w wersji beta The War Within, wymieniając żetony lub ulepszając swój sprzęt. Celem World of Warcraft jest faworyzowanie podstawowych mechanik każdej specjalizacji, a nie talentów końcowych, dzięki nowym premiom z zestawu klas.

Źródło: gamerant.com