BlizzCon: ciekawostki o World of Warcraft z udziałem cosplayerów

Ciekawe wyzwanie dla fanów World of Warcraft na BlizzConie

BlizzCon to magiczny czas dla fanów gier Blizzarda. Niezależnie od tego, czy lubisz World of Warcraft, Diablo, Overwatch, Starcraft czy coś innego, zawsze miło jest spotkać się z ludźmi o podobnych zainteresowaniach i cieszyć się tym doświadczeniem. Aby dodać do wydarzenia odrobinę rywalizacji, nasz własny Greg Burke z Shacknews postanowił zaoferować uczestnikom przyjazny konkurs pytań i odpowiedzi. Dowiedz się, jak poszło!

Wyzwanie pytań dotyczące World of Warcraft

Dla tych, którzy znają World of Warcraft, poświęć chwilę i sprawdź, czy potrafisz odpowiedzieć na pytania zadawane przez Grega. Pytania są tylko trzy, ale nie dajcie się zwieść: na pewno nie są łatwe. W rzeczywistości możesz zobaczyć, jakie są trudne, widząc subtelne wskazówki i pomoc, jaką Greg musi udzielić niektórym cosplayerom. Każdy, kto odpowiedział poprawnie na wszystkie trzy pytania, otrzymał nagrodę specjalną!

Na BlizzConie było dużo więcej atrakcji, a my tutaj, w Shacknews, omawialiśmy większość z nich. Ekskluzywne wywiady z programistami znajdziesz na naszym kanale Shacknews Interviews, a więcej zabawnych filmów tego typu na naszym głównym kanale, Shacknews. Przeczytaj więcej o corocznym wydarzeniu na naszej stronie BlizzConu.

Członek zespołu wnosi do swojej pracy australijski akcent

Pochodzący z krainy kangurów Sam Chandler wnosi do swoich prac odrobinę półkuli południowej. Po odbyciu tournée po kilku uniwersytetach, uzyskaniu tytułu licencjata i wejściu do branży gier wideo, znalazł swoją nową rodzinę w Shacknews jako redaktor przewodników. Nic nie ekscytuje go bardziej niż stworzenie przewodnika, który może komuś pomóc. Jeśli potrzebujesz pomocy z przewodnikiem lub zauważysz coś złego, możesz wysłać mu tweeta: @SamuelChandler.

Źródło: www.shacknews.com