Blizzard wyda pierwszą z dwóch przed-rozszerzeniowych aktualizacji do WoW: Dragonflight 25 października


Ponad dwa tygodnie po tym, jak Blizzard ogłosił 28 listopada datę premiery dodatku Dragonflight do World of Warcraft, firma opublikowała pierwszą z dwóch informacji o łatce przed rozszerzeniem, które zostaną opublikowane wraz z zakończeniem konserwacji regionalnej królestwa 25 października. nadchodzący system talentów, klasy dostępne dla wszystkich ras, zmiany HUD/UI i nie tylko na stronie WoW.

Nagłówkiem przed patchem jest system powracających talentów, który wzmacnia klasy WoW w kreatywny i znaczący sposób, w oparciu o wybór gracza. Każdy poziom zapewni punkty talentów, które można wydać na dwa odrębne drzewka talentów, które zawierają umiejętności użytkowe i węzły wzmacniające moce ofensywne, defensywne i lecznicze. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, gracze mogą zmieniać talenty w dowolnym miejscu, mają konfigurację startową odpowiednią dla większości treści, przełączalne wyposażenie i znacznie większą dostępność.

Nadchodząca aktualizacja sprawi, że wszystkie grywalne rasy będą mogły zostać magami, łotrzykami i kapłanami. Co więcej, interfejs użytkownika/HUD zostanie przerobiony, dzięki czemu będzie można go dostosować i atrakcyjnie się bawić, a nowe osiągnięcia są w drodze dla kolekcjonerów wierzchowców/zwierzaków. W innych miejscach przed aktualizacją choroba wskrzeszenia zmniejsza się do jednej minuty, lochy, takie jak Zamek Nathria, korzystają teraz z łupów grupowych, a premie za zestaw klasowy Wieczności w Wieczności są teraz starsze i wyłączone w walce.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z uwagami przed aktualizacją na stronie WoW!

Notatka: Activision Blizzard jest nadal przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez stan Kalifornia w związku z poważnymi zarzutami nękania. Dyrektor generalny Bobby Kotick podobno wiedział o takich działaniach w swojej firmie – i sam je wykonywał – i chronił sprawców przed konsekwencjami.

Anthony Jones

Anthony Jones, Edytor wiadomości
Anthony Jones jest dziennikarzem gamingowym i dzieckiem późnych lat 90., zakochanym w grach retro i ewolucji współczesnego świata gier. Rozpoczął w Mega Visions jako reporter wiadomości o najnowszych ogłoszeniach, plotkach i projektach stworzonych przez fanów. FFXIV ma swoje serce na scenie MMORPG, ale zawsze jest podekscytowany analizą i stratą godzin na ambitne i niejednoznaczne gry MMO, które śledzą gracze.

Wyobraź sobie, że Dead By Daylight spotyka DB, tak, jest tak: Dragon Ball: The Breakers startuje dzisiaj

Wersja beta dodatku EverQuest: Noc Cieni jest już dostępna

Twórcy Elite Dangerous: Odyssey

Nowy bohater Apex Legends, Catalyst, jest legendą transpłciową, która nadchodzi

Aktualizacja Hearthstone dostosowuje moc do Theotara, klasy łowcy nerfów i dodaje więcej zmian w standardach i polach bitewŹródło : https://www.mmobomb.com/news/blizzard-publishes-first-of-two-pre-expansion-updates-wow-dragonflight-ahead-of-november-release