Blizzard wprowadza tryb fabularny dla jednego gracza w nadchodzącym rozszerzeniu World of Warcraft

Blizzard Entertainment planuje wprowadzić „tryb fabularny” dla jednego gracza wraz z kolejnym rozszerzeniem do World of Warcraft. Według niedawnego wywiadu dla PCGamer, zastępca dyrektora gry, Morgan Day, rozmawiał z Tylerem Colpem, aby zapowiedzieć nadejście trybu fabularnego, który umożliwiłby graczom zdobywanie kolejnych poziomów poziomu swoich postaci poprzez powtarzanie scenariuszy z poprzednich dodatków. Ten tryb dla jednego gracza w szczególności pozwoliłby graczom przeżyć klasyczne momenty najazdów ze starych rozszerzeń, a zdobyte doświadczenie zostałoby uwzględnione w ich postępie w osiągnięciu maksymalnego poziomu.

Tryb „historyczny” dla jednego gracza w World of Warcraft

W rozszerzeniu The War Within „tryb fabularny” jest obecnie opracowywany z myślą o bieżącej zawartości, a nie o poprzednich rozszerzeniach. Ponadto Blizzard wciąż wewnętrznie rozważa możliwość zintegrowania Legacy Raids w przyszłości, a reakcje graczy na tę funkcję w rozszerzeniu The War Within będą odgrywać ważną rolę w jego dalszym wdrażaniu.

„Po raz pierwszy zrobiliśmy to dokładnie w ten sposób. Spróbujemy tego” – powiedział Day. „Chcemy zrozumieć, jak reagujecie, bo to będzie miało wpływ na nasze kolejne działania. Może ludzie wolą coś innego. Może chcą innej wersji. »

Źródło: www.tweaktown.com