Blizzard waha się co do kierunku WoW Classic Plus

Spojrzenie na przyszłość World of Warcraft

Wiceprezes Blizzarda i producentka wykonawcza World of Warcraft Holly Longdale ujawniła, że ​​nawet zespoły pracujące nad WoW Classic Plus nie są pewne, co to oznacza.

Koncepcja „Classic Plus” dzieli nie tylko Blizzarda, ale także graczy. Wydaje się, że nikt nie jest zgodny co do jego dokładnej definicji.

Ambicje przyszłego rozszerzenia Sezonu Odkryć

Longdale omówił także nadchodzące rozszerzenie Season of Discovery do World of Warcraft Classic, które od 30 listopada wprowadzi do gry MMORPG zupełnie nowe funkcje.

Koncepcja sezonu została zainspirowana eksperymentami i radością graczy, co zainspirowało zespół do opracowania nowych pomysłów specjalnie dla graczy WoW Classic.

Oczekiwania graczy wobec WoW Classic Plus

Niektórzy gracze WoW Classic mają nadzieję na pojawienie się zupełnie nowej strefy, oryginalnej osi czasu, a nawet swego rodzaju multiwersum. Dla nich sezon odkryć wydaje się być idealną okazją do przeprowadzenia takich eksperymentów.

Kolejna integracja Cataclysm z World of Warcraft Classic

Podczas Blizzconu ogłoszono, że Cataclysm oficjalnie pojawi się w World of Warcraft Classic. Oczekuje się, że dodatek, wydany pierwotnie w 2010 roku, powróci do WoW Classic w pierwszej połowie 2024 roku.

Jeśli potrzebujesz przerwy od WoW-a, sprawdź naszą listę najlepszych gier MMORPG, aby dowiedzieć się, w którą grę zagrać dalej.

Źródło: www.bing.com