Blizzard waha się co do charakteru WoW Classic Plus

World of Warcraft Classic: w kierunku WoW Classic Plus?

Wiceprezes World of Warcraft przemawiał na Blizzconie 2023, ujawniając, że nawet zespoły programistów nie są pewne, czym tak naprawdę jest WoW Classic Plus. Według niej „nikt nie może się zgodzić co do tego, co to dokładnie oznacza”.

Termin „Classic Plus” jest przedmiotem dyskusji zarówno w Blizzardzie, jak i wśród graczy, którzy mają trudności z nadaniem mu jasnej definicji.

Sezon Odkryć: Nadchodzące rozszerzenie do World of Warcraft Classic

Holly Longdale mówiła także o nadchodzącym rozszerzeniu „Season of Discovery” do World of Warcraft Classic, które od 30 listopada wprowadzi nowe funkcje do gry MMORPG: „Zasadniczo myślę, że gracze pytają: «Uwielbiamy tryb klasyczny, ale trochę kreatywności. Czyż nie ? Sezon Odkryć jest trochę jak pierwszy krok w nieznane. »

Pomysł na sezon zrodził się z testów klas w nawiasach poziomów oraz tego, jak gracze tworzyli własne cele w ramach tych nawiasów. Stwierdziliśmy, że to świetna zabawa i postanowiliśmy coś wokół tego zbudować.

Jeśli chodzi o to, czym według niektórych graczy powinien być WoW Classic Plus, twórca Blizzarda dodał: „Gdybyśmy kiedykolwiek powiedzieli: OK, zamierzamy – znowu, podsumowuję to, co niektórzy nazywają „Classic Plus” – zbudują dowolną grę nowy obszar, dziwna oś czasu lub jakiś multiwers, to dłuższa rozmowa. » Podkreśliła również, że Sezon Odkryć daje dobrą okazję do eksperymentowania i oferowania nowych rzeczy, podobnie jak w przypadku doświadczenia Hardkor, kolejny eksperyment.

Nadejście kataklizmu w World of Warcraft Classic

Ponadto podczas Blizzconu ogłoszono, że Cataclysm oficjalnie pojawi się w World of Warcraft Classic. Rozszerzenie, wydane pierwotnie w 2010 roku, powróci do WoW Classic w pierwszej połowie 2024 roku.

Chcesz zmienić swój horyzont? Przejrzyj naszą listę najlepszych gier MMORPG, aby uzyskać pomysły na gry, które warto wypróbować w następnej kolejności.

Źródło: www.bing.com