Blizzard uruchamia wspólne wydarzenie Diablo Immortal i World Of Warcraft: Shadow of the Frozen Throne

Blizzard uruchamia nowe wydarzenie współpracy pomiędzy Diablo Immortal i World Of Warcraft

Blizzard ujawnił swoją pierwszą współpracę pomiędzy Diablo Immortal i World Of Warcraft zatytułowaną „Shadow of the Frozen Throne”. To limitowane wydarzenie potrwa od 4 do 26 lipca, a w Sanktuarium dostrzeże się kilka portali Cytadeli Lodowej Korony. Twoim zadaniem będzie odnalezienie tych portali na mroźnym mrozie i wyeliminowanie hord najeźdźców pochodzących z dowolnej krainy, z której pochodzą.

Nowa moc „Chill of the Frozen Throne” będzie w twoim zasięgu, gdy będziesz poruszać się po królestwie zamarzniętych trupów. Oto jak to działa: zabicie pięciu potworów zwiększa obrażenia o 10% na 10 sekund. Losowo stwórz nieumarłego wojownika, który będzie walczył u twojego boku (maksymalnie 5). Niech ta dawno zapomniana moc obroni Twoje zwycięstwo i doprowadzi Cię do nagród.

Zalogowanie się do Diablo Immortal podczas wydarzenia Shadow of the Frozen Throne zapewni ci ramkę Lodowej Korony, a ukończenie wydarzenia zapewni ci przedmiot kosmetyczny do broni Frostmourne. Tylko pamiętaj, aby nakarmić Ostrze Mrozu duszami, w przeciwnym razie… Odkryj na nowo swój portal na wzór groźnej Cytadeli Lodowej Korony. Zdobądź portal Icecrown Pathway inspirowany World of Warcraft przy każdym zakupie Diablo Immortal do 26 lipca. W grze lub na Battle.net tylko jeden limit na postać. Portal będzie można odebrać już od 11 lipca.

Źródło: bloodcool.com