Blizzard uruchamia Radę Społeczności World of Warcraft, aby zmniejszyć bariery między graczami a twórcami


Blizzard Entertainment przedstawił World of Warcraft Rada Społeczności ma dziś dodać kolejne miejsce komunikacji między graczami i programistami.

Celem rady, zgodnie z postem Blizzarda, jest zebranie bardziej szczegółowych opinii na temat wszystkich aspektów gry.

„Ten World of Warcraft Społeczność nie ma sobie równych pod względem pasji, miłości i podekscytowania, które wszyscy okazujecie grze” – powiedział Blizzard. „Informacje zwrotne od graczy wpływają na wszystkie aspekty gry, a przy tak szerokiej gamie opinii, stylów gry i zainteresowań zbieranie i zrozumienie opinii jest ważniejsze niż kiedykolwiek”.

Zgłoszenia do rady będą dostępne dla każdego gracza zainteresowanego współpracą. Proces aplikacji będzie obejmował dzielenie się obszarami zainteresowań i doświadczenia, niezależnie od tego, czy jest to najazd, granie altami, zdobywanie osiągnięć czy zbieranie transmogów.

Gdy gracze zostaną wybrani do programu, otrzymają możliwość publikowania na nowym forum dyskusyjnym, które będzie publicznie widoczne dla wszystkich.

Na tym forum rada zostanie poproszona o podzielenie się swoimi „doświadczeniami” i „punktami widzenia” na wszystko, co jest związane z grą. Niektóre dyskusje i tematy zostaną rozpoczęte przez twórców Blizzarda i menedżerów społeczności.

„Naprawdę chcemy skupić się na najbardziej zniuansowanych komentarzach graczy i rozmawiać z tobą na temat konkretnych problemów” – powiedział Blizzard.

Zostanie przeprowadzona prywatna dyskusja między członkami rady a twórcami, aby zachęcić do „bezpośredniej interakcji” między obiema stronami. Oddzielne rozmowy między mniejszymi grupami rady i programistami będą zachęcane, aby „upewnić się, że gracze o różnych perspektywach są słyszani”.

Co najmniej 100 graczy zostanie zaproszonych do dołączenia do rady.

Blizzard planuje „usunąć flagę” członków rady po roku rozpoczęcia programu i ponownie otworzyć proces aplikacyjny, aby zachęcić nową grupę graczy do zrobienia kroku naprzód.Source : https://dotesports.com/news/blizzard-launches-world-of-warcraft-community-council