Blizzard ujawnia nadchodzące zmiany w World of Warcraft: Dragonflight w sezonie 4

Blizzard Entertainment, znany deweloper, ujawnił niedawno na oficjalnej stronie gry MMORPG World of Warcraft: Dragonflight zmiany, które nadejdą wraz z sezonem 4. Zmiany te wpłyną na lochy, postęp w lochach i nagrody.

Trudności i nagrody w restrukturyzacji lochów

Obecnie Heroiczne Lochy niewiele różnią się od Normalnych Lochów po osiągnięciu maksymalnego poziomu. Podobnie lochy Mythic 0 szybko tracą na znaczeniu kilka tygodni po premierze dodatku, gdy rozpoczyna się sezon M+.

Dodatkowo twórcy podkreślili, że najbardziej odpowiedni tryb lochów końcowych (M+) opiera się na liczniku czasu. Oznacza to, że poza nowymi mega-lochami nie ma zbyt wiele miejsca dla doświadczonych graczy, którzy preferują bardziej metodyczne tempo i rozgrywkę.

Aby zaradzić tej kombinacji dwóch niewykorzystanych trudności i niezaspokojonych potrzeb graczy, Blizzard zmienia poziom trudności i nagród w lochach na Sezon 4:

  • Poziom trudności heroiczny: nagrody i poziom trudności zostaną zwiększone, aby były bliższe obecnemu poziomowi lochów Mythic 0. Te lochy pozostaną dostępne za pośrednictwem narzędzia Group Finder, ale poziom wyposażenia wymagany do uzyskania dostępu do nich odpowiednio wzrośnie.
  • Poziom trudności mityczny 0: nagrody i trudność zostaną zwiększone, aby były bliższe obecnemu poziomowi lochów Mythic 8-10. System Mythic+ przejmie tę funkcję, tak że poziom trudności Mythic 5 w sezonie 4 będzie równoważny pod względem trudności, nagród i oceny M+ dzisiejszemu Mythic 15.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej, aby zapoznać się ze szczegółową listą zmian wraz z objaśnieniami dla każdej z nich.

Źródło: www.gamespace.com