Blizzard ujawnia datę premiery World of Warcraft: Dragonflight


Kto nie lubi smoka?

World of Warcraft: Dragonflight ukaże się 28 listopada.

Pierwszy dodatek do waniliowego World of Warcraft będzie inspirowany smokami. Gracze MMORPG wprowadzą kilka poważnych zmian, w tym rasę smoków.

Kiedy zamieszkasz w Stanach Zjednoczonych, data premiery World of Warcraft: Dragonflight będzie miała miejsce 28 października 2022 roku. Mam nadzieję, że nastąpi to następnego dnia.

Dragonflight pozwala graczom latać z morza. W grze zostanie również otwarty obszar Smoka.

Wprowadzono nową generację smoczych ludzi.

Dracthyr Evoker to pierwsza kombinacja ras i klas w WoW.

Dragonflight wprowadzi nową rasę o nazwie Dracthyr Evoker. To pierwsza kombinacja wyścigów i klas z WoW.

Przywoływacze Dracthyrów mogą przełączać się między humanoidalną twarzą a przerażającą smoczą formą, a Dracthyrowie są bardzo mobilni, a ich unikalna klasa Przywoływaczy może specjalizować się w zadawaniu obrażeń z dystansu lub pomagać swoim sojusznikom jako uzdrowiciel.

Aby wyjaśnić to dalej, gracze mogą wybrać formy Visage lub Dracthyr. Wyścig różni się w zależności od sytuacji.

Jako drakothyr gracze kształtują humanoidalne smoki ze skrzydłami i ogonami, które mogą być używane w walce lub jako sposób na przemierzanie mapy. Dracthyr szybuje w powietrzu na krótkich dystansach i ostatecznie uczy się Sar.

Oblicze może dać sporą dawkę magii Dewastacji i Ochrony. Czerwony i niebieski służą do kontroli obrażeń. Zielone zaklęcia służą do leczenia, podczas gdy zaklęcia brązowe manipulują czasem.

Rewitalizacja Choroby Regeneracja – Rewitalizacja, Rewitalizacja, Zmartwychwstanie.

Pojawią się pewne zmiany w rozgrywce, w tym przeróbka Resurrectionsickness.

Dragonflight wprowadzi nową chorobę Dzieła Zmartwychwstania. Dla tych, którzy nie grali w WoW, Resurrection Sickness jest karą dla graczy, którzy zdecydują się ożywić u Spirit Healera zamiast podejść do swoich ciał.

Czas trwania choroby Resurrection Sickness został skrócony do jednej godziny zamiast do 10. Odporność została zwiększona o połowę i obniża się współczynnik kąpieli o 75.

Gracze z zadowoleniem przyjmują tę zmianę po drodze, aby skrócić czas, w którym mogą nie być w stanie walczyć do jednej minuty. Po raz pierwszy wprowadzono zmianę dotyczącą resuscytacji.

Poprzednie kary za misresistance uniemożliwiały graczom obronę, ponieważ koszt śmierci spowodował utratę miejsca przez dziesięć minut. Było to szczególnie frustrujące dla graczy, jeśli chodzi o grę.

Inne dodatki

Dragonflight wprowadzi umiejętność Dragonriding, która pozwala graczom przenieść się do nieba nad smoczą wyspą.

Dragonflight wprowadzi smoki na swoje wyspy – które mają cztery odrębne strefy. Ta nowa mapa została zaprojektowana z myślą o pionie, aby zmaksymalizować nowe umiejętności Dragonriding, a także Dracthyr Evoker.

Jazda na smokach pozwala graczom jeździć na smokach w widłach smoka. Smoki zostaną podzielone na milion kombinacji, dzięki czemu każda będzie unikalna dla ich jeźdźców.

World of Warcraft: Dragonflight jest już dostępny w przedsprzedaży za 49,99 USD za pakiet podstawowy, podczas gdy edycje Heroic i Epic kosztują odpowiednio 69,99 USD i 89,99 USD.

Dragonflight jest dostępny na PC.

Wcześniej informowaliśmy, że ujawniony dokument ujawnił datę premiery WoW 10.0. Dokument był autentyczny i zawierał zarówno Dragonfare, jak i Call of Duty 2: Modern Warfare.

Mając to na uwadze, spodziewamy się, że ujawnione daty Warzone 2 i data ogłoszenia przedsprzedaży Diablo 4 również będą dokładne. O wydarzeniach będziemy Cię informować na bieżąco.Źródło : https://game-news24.com/2022/10/02/blizzard-reveals-a-date-for-release-for-world-of-warcraft-dragonflight/