Blizzard rozwiewa wszelkie nadzieje na pojawienie się Dracthyr Warrior w World of Warcraft


Dracthyr Evokers to najnowsza kombinacja klas i ras, która odegra ogromną rolę w nadchodzącej grze Świat Warcrafta ekspansja, Smocze stado. Ograniczeni tylko do jednej klasy, Dracthyrs to czarodzieje średniego zasięgu noszący kolczugi. Ponieważ Blizzard Entertainment ma zwyczaj dodawania większej głębi rasom i klasom w trakcie rozszerzania, mieliśmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy Dracthyr Warriors, ale tak się nie stało.

W wywiadzie dla PC Gamer Blizzard odrzucił wszelkie nadzieje związane z rasą Wojowników Świat Warcrafta dla Dracthyrów.

Rozmawiając ze scenografem Patem Dawsonem na temat Dracthyrów, ujawnił, że zaprojektowali Dracthyr Evokers ze specjalnym zamiarem: ściśle sparować rasę i klasę. „Szczególnie w przypadku Dracthyrów chcieliśmy ściśle połączyć rasę i klasę, więc nie spodziewałbym się zobaczyć żadnych wojowników Dracthyrów w najbliższej przyszłości” — powiedział Pat. Innymi słowy, wszyscy powinniśmy porzucić wszelkie nadzieje na to, że Drathyr stanie się jakąkolwiek inną klasą w niedalekiej przyszłości.

Na Smoczych Wyspach, zaczynając od Zakazanych Zasięgów i Budzących Brzegów, spotykamy Drakonindów, rasę smoczych wojowników. Nasze pierwsze spotkanie z Drakonid Warrior sięga nawet do Płonąca Krucjata kiedy spotkaliśmy klan Dragonmaw w Dragonclan Fortress. Ponieważ Drakonidy są w grze od tak dawna, widok ich pojawiających się na Smoczych Wyspach obok Dracthyr Evokers sprawił, że wszyscy uwierzyli, że wkrótce zobaczymy smoczą rasę w wersji Warrior.

Smocze stado wychodzi 28 listopada.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/blizzard-shuts-down-every-hope-of-dracthyr-warrior-coming-to-world-of-warcraft