Blizzard rozszerza linię rozwoju WoW dzięki przejęciu przez proletariat


Produktywne partnerstwo

Świat gier MMORPG to świat ciągłych potrzeb w zakresie treści. Wypompowywanie nowych aktualizacji, nowych przedmiotów, serii zadań i nie tylko – wszystko to jest związane z terytorium. Oczywiście w tak ogromnej grze jak World of Warcraft ta potrzeba zawartości jest zdumiewająca. Niedawno Blizzard, zespół odpowiedzialny za WoW, ogłosił, że rozszerza swoje możliwości tworzenia treści poprzez przejęcie Proletariat Studios. Więcej szczegółów znajdziesz w poście na blogu o przejęciu/spółce. Dodatkowo komunikat prasowy zawiera spostrzeżenia Mike’a Ybarry, prezesa Blizzard Entertainment.

„Stawiamy graczy na czele wszystkiego, co robimy, i ciężko pracujemy, aby zarówno spełnić, jak i przewyższyć ich oczekiwania”. Mówi Ybarra w komunikacie prasowym. „Proletariat doskonale nadaje się do wspierania misji Blizzarda polegającej na częstszym dostarczaniu wysokiej jakości treści naszym graczom”.

Proletariat tworzą weterani branży gier. Pracując nad grami takimi jak Asheron’s Call, Lord of the Rings Online i D&D Online, studio ma już pewne doświadczenie. Oczywiście jest to pierwszy atak Proletariatu na WOW. Jednak Blizzard wita w swojej firmie ponad stu nowych pracowników. Nadzieja polega na zwiększeniu produktywności w osiąganiu celów. Dodatkowo wpis na blogu informuje graczy, że przejęcie potrwa kilka miesięcy. Jednak początkowe etapy są już zaawansowane.

Proletariat współpracuje z Blizzardem od początku maja. Wprowadzenie Proletariatu wprowadzi również do Blizzarda wiele nowych możliwości produkcyjnych, a firma utrzymuje pewność, że będzie szybciej tworzyć treści. Co myślisz o przejęciu? Czy masz nadzieję, że szybciej zobaczysz więcej treści z WoW?

ŹRÓDŁO

Źródło : https://cogconnected.com/2022/07/blizzard-expands-wow-development-pipeline-with-proletariat-acquisition/