Blizzard publikuje oficjalną zapowiedź World of Warcraft: Nowe lochy Dragonflight


World of Warcraft: Dragonflight startuje z ośmioma nowymi lochami, a Blizzard Entertainment w końcu dał im swój czas w centrum uwagi. Na przestrzeni osiemnastu lat i kilku rozszerzeń lochy w World of Warcraft znacznie się rozwinęły, ale żadna zmiana nie odniosła takiego efektu, jak wprowadzenie Mitycznych Zworników w Legion – naturalna ewolucja lochów Challenge Mode i zainspirowana Głębokimi Szczelinami z Diablo 3.


W mitycznym sezonie 1 dla Smocze stadogracze będą mieli okazję doświadczyć tylko połowy nowo wprowadzonych lochów, a druga połowa pojawi się w Mitycznym Sezonie 2. Podobnie Krainy Cienia, wystartuje z czterema lochami poziomującymi i czterema lochami maksymalnego poziomu. Jednym z nich jest przerobiona wersja Uldamana, która jest już dostępna dla graczy od czasu przed aktualizacją.

GAMERANT WIDEO DNIA

POWIĄZANE:Kampania World of Warcraft daje graczom legendarną historię

W celu wprowadzenia i zaznajomienia graczy z nowymi lochami Smocze stado, Blizzard Entertainment postanowił zebrać przegląd tych ośmiu instancji. Pierwszym z nich jest Rubinowe Stawy Życia, święte sanktuarium strzeżone przez stado Czerwonych Smoków, a gracze mają za zadanie udaremnić Raszageth i jej Primalistom profanację sadzawek swoją mocą. Drugim lochem jest Neltharus, skarbiec Czarnych Smoków znajdujący się pod Obsydianową Cytadelą.

Kolejny loch to powrót do starego World of Warcraft klasyk: Brackenhide Hollow, największa osada gnomów na Smoczych Wyspach, stawia graczy przeciwko tej kultowej rasie kundli, która niegdyś dawała fanom Hoggera. Azure Vault to loch na maksymalnym poziomie Smocze stadoi bardzo kojarzące się z lochami Coldara w Gniew Króla Liszagdy gracze eksplorują opuszczone magazyny Niebieskich Smoków, niegdyś skatalogowane przez Sindragosę na polecenie Malygosa.

Aby uzyskać bardziej niekonwencjonalne wrażenia, gracze mogą spodziewać się ofensywy Nokhud, lochu o tematyce centaurów, osadzonych na otwartych stepach Równin Ohn’ahran. W wersji Uldaman’s Legacy of Tyr gracze ponownie walczą z kultowymi Zaginionymi Krasnoludami, próbując odzyskać wspomnienia Tyra, rzekomo zdolne do przywrócenia mocy Aspektów. Chociaż gracze mogą teraz cieszyć się Legacy of Tyr, będą musieli poczekać Smocze stadouwolnienie, aby doświadczyć innych instancji.

Na koniec ostatnie dwa lochy Smocze stado to Sale Infuzji i Akademia Algeth’ar. Halls of Infusion dołączają do zaskakująco długiej linii lochów „Halls”, które mają motyw Tytana, ponieważ kompleks ten został zbudowany przez Tyra na starożytnym źródle, aby skierować odmładzającą wodę do basenów życia Czerwonych Smoków. Z drugiej strony Akademia Algeth’ar jest bardziej kapryśnym lochem, w którym gracze pomagają dyrektorowi Doragosie w przywróceniu dawnego bastionu smoczej edukacji do dawnej świetności.

World of Warcraft: Dragonflight premiera 28 listopada na PC.

WIĘCEJ: Wyjaśnienie zmian w drzewku talentów World of Warcraft: Dragonflight

Źródło: World of WarcraftŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63657dad90054c78a56189f477bf7cc8&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-new-dungeons-preview%2F&c=15090526879585912091&mkt=fr-fr