Blizzard przyznaje, że Punkt Handlowy w World of Warcraft jest zbugowany, obiecuje naprawę


Funkcja Trading Post, która została niedawno uruchomiona w World of Warcraft, wprawiła wielu graczy w zamęt. Nowa zawartość wprowadziła sposób nagradzania graczy walutą zwaną Trader’s Tender do wydania na kosmetyki i gadżety tylko za logowanie oraz możliwość zarabiania więcej dzięki łatwym zadaniom co miesiąc. Wszystko jest w porządku, jeśli ta funkcja faktycznie działa, jednak Punkt handlowy i towarzyszący mu Dziennik podróżnika napotkały w tym tygodniu górę błędów. Blizzard w końcu przyznaje się do tego, czego gracze byli świadomi przez cały tydzień — że przegrywali i/lub nie otrzymywali oferty kupca zgodnie z przeznaczeniem.

Dobrą wiadomością jest to, że firma wyjaśniła dzisiaj w niebieskim poście, że zidentyfikowała problem powodujący błąd Trader’s Tender i ma nadzieję, że wkrótce go naprawi. Zespół podkreśla, że ​​żadne zdobyte kredyty ani postępy nie zostały utracone, nawet jeśli tak to wygląda, i że oczekiwane nagrody powinny powrócić i można je zdobyć w skrytce kolekcjonera w punkcie handlowym, gdy błąd zostanie naprawiony.

Powiązany: Jak odebrać Twitch Drops w World of Warcraft (Dragonflight)

Niektórzy gracze ciężko pracowali, aby ukończyć comiesięczne zadania w dzienniku podróżnika dla nowego, sprytnego wierzchowca Ash’adar, Zwiastuna Świtu, tylko po to, by znaleźć go również w zasobniku kolekcjonera. Chociaż ten błąd czasami naprawia się sam, Blizzard wspomniał również, że jest świadomy tego problemu i upewni się, że osoby, których dotyczy problem, otrzymają wierzchowca, którego słusznie zasłużyli w tym tygodniu.

Trading Post może nie upadł bez problemów, ale to nie znaczy, że nie jest to edycja warta zachodu, aby uszczęśliwić graczy World of Warcraft… kiedy w końcu zacznie działać poprawnie. Istnieje kilka bardzo fajnych nagród, które zmieniają się co miesiąc, co daje graczom coś, na co mogą czekać, gdy nie mają nic innego do roboty.Źródło : https://www.gamepur.com/news/blizzard-admits-that-the-trading-post-in-world-of-warcraft-is-bugged-promises-fix