Blizzard przedstawia trzy nowe rozszerzenia do World of Warcraft, a „The War Within” będzie premierą w przyszłym roku

Blizzard Entertainment ujawniło w ten weekend na BlizzConie 2023 trzy nowe rozszerzenia do World of Warcraft, poczynając od The War Within, którego premiera nastąpi w przyszłym roku. Po północy nastąpi nowa saga Worldsoul, którą studio nazywa „ambitnym twórczym przedsięwzięciem dla uniwersum Warcraft”, a następnie ukaże się The Last Titan. Razem The War Within, Midnight i The Last Titan tworzą sagę Worldsoul.

Wojna wewnątrz

W grze The War Within, której premiera zaplanowana jest na rok 2024, Blizzard ogłasza, że ​​maksymalny poziom poziomu zostanie zwiększony do 80. Gracze odkryją nowych wrogów, łupy, nowych sojuszników i nie tylko w nowych obszarach, takich jak powierzchnia wyspy Dorn, głębiny Pierścienia, jasny i bujny krajobraz Hallowfall oraz Azi-kahet, szczyt społeczeństwa Nerubii.

The War Within wprowadzi do gry także Delves.Są to skalowalne instancje dla 1-5 graczy, a zgromadzone w nich doświadczenie przyczyni się do zdobycia nowej nagrody w Wielkim Krypcie dla graczy z zawartością globalną.

Nowe Umiejętności Bohaterskie dla każdej specjalizacji klasy pozwolą graczom rozwijać się dzięki samowystarczalnym drzewkom talentów czerpiącym inspirację z kultowego uniwersum Warcraft, takim jak Górski Thane dla Wojowników lub Mroczny Ranger dla Łowców. Gracze będą mogli także cieszyć się postępami na całym swoim koncie Battle.net w Warbands, niezależnie od frakcji.

Klasyka kataklizmu

Ponadto podczas BlizzConu 2023 Blizzard ogłosił także World of Warcraft: Cataclysm Classic.

„Deathwing the Destroyer powraca do Azeroth, wyłaniając się z planu żywiołów Deephold i rozrywając świat na strzępy, pozostawiając ropiejącą ranę na kontynentach” – czytamy w komunikacie prasowym. „Trzeci dodatek do World of Warcraft, pierwotnie wydany w grudniu 2010 roku, powraca z ulepszonym systemem zdobywania poziomów, nowym systemem trudności lochów i nie tylko. »

Dwie nowe grywalne rasy – Worgeni i Gobliny – dołączają do walki pomiędzy Przymierzem a Hordą w Cataclysm Classic, z nowym maksymalnym poziomem 85, nowymi strefami, nowymi poziomami mocy i nie tylko.

Sezon odkryć

Najnowszą zapowiedzią World of Warcraft na tegorocznym BlizzConie jest Sezon Odkryć, który rozpocznie się jeszcze w tym roku. W tym sezonie gracze rozpoczną nową przygodę, w której eksploracja i eksperymenty będą niezbędne, aby odblokować nowe umiejętności dla swoich postaci. Klasyczne lochy i wydarzenia typu gracz kontra gracz na całym świecie zapewnią graczom możliwość przetestowania swoich nowych umiejętności podczas podróży po świecie w poszukiwaniu nowych odkryć.

Inne ogłoszenia związane z World of Warcraft, które zostaną przedstawione na tegorocznym BlizzConie, obejmują Hearthstone Battlegrounds Duos, „ekscytujący sposób gry oparty na prawdziwej współpracy, który pojawi się w popularnym trybie gry w 2024 r.”, według Blizzarda, a także pełną wersję Warcraft Rumble, wcześniej nazywana Warcraft Arclight Rumble na iOS i Androida.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję rozszerzenia Dragonflight do World of Warcraft, a następnie przeczytaj recenzję Diablo IV na portalu Game Informer. Następnie wypróbuj nowy smak Mountain Dew Game Fuel, który odblokowuje ekskluzywne nagrody w Diablo IV.

Na jakie ogłoszenie World of Warcraft czekacie z niecierpliwością? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Źródło: www.gameinformer.com