Blizzard, proszę, aby jazda na smokach stała się stałym dodatkiem do World of Warcraft


Jedna z nieco smutniejszych części World of Warcraft (otwiera się w nowej karcie)model ekspansji to ulotna natura funkcji eksperymentalnych. Rzeczy takie jak sale lekcyjne, ekspedycje na wyspy i garnizony definiowały ekspansje, w których się znajdowali, ale gdy tylko pojawiła się następna, zostali zepchnięci na bok. Nadal istnieją w tych ekspansjach, otoczone bursztynem, ale już nieistotne. Desperacko mam nadzieję, że taki los nie spotka smoczego stada.

Jak dotąd jest wiele rzeczy, które podobają mi się w Dragonflight. Dracthyr Evoker to najbardziej ekscytująca klasa, jaką kiedykolwiek stworzył Blizzard; Smocze Wyspy są uderzające i, w przeciwieństwie do Krain Cienia, eksploracja ich jest całkiem przyjemna; a zmiany w rzeczach takich jak reputacja i profesje są bardzo mile widziane. Ale wszystkie z nich są nieco przyćmione radością, którą odczuwam za każdym razem, gdy szybuję w przestworzach.

(Źródło zdjęcia: Activision Blizzard)

Mimo że jazda na smokach jest pod pewnymi względami ograniczona w porównaniu ze zwykłym lataniem, fakt, że masz do niej dostęp tak szybko i masz tak dobrą kontrolę nad swoim wierzchowcem, sprawia, że ​​jest to zupełnie nowe doświadczenie, które zdecydowanie wolę od zwykłego celowania wierzchowcem w kierunku i tam. Latanie w Dragonflight to przygoda.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63917d84f4d044d0bdc0ee8739f47cfa&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamer.com%2Fblizzard-please-make-dragonriding-a-permanent-addition-to-world-of-warcraft%2F&c=5339779337739016855&mkt=fr-fr