Blizzard podobno rozważa utworzenie gildii międzyfrakcyjnych w World of Warcraft


Gracze World of Warcraft mogą w przyszłości tworzyć gildie zarówno z graczami Przymierza, jak i Hordy, gdy frakcje będą się do siebie zbliżać.


Według Blizzarda, Świat Warcrafta gracze mogą w przyszłości tworzyć gildie zarówno z graczami Przymierza, jak i Hordy. Pomimo Świat Warcrafta nie ma jeszcze nic konkretnego do ogłoszenia, gracze być może w końcu będą mogli grać u boku członków przeciwnej frakcji w każdym aspekcie gry.


Poprzednio, Świat Warcrafta dyrektor gry Ion Hazzikostas wyraził chęć umożliwienia gildii międzyfrakcyjnych w przyszłości podczas wywiadu z Raider.io przed Smocze Stado początek. Chociaż nie był w stanie podać żadnych konkretnych szczegółów, Hazzikostas jasno dał do zrozumienia, że ​​chce dodać tę opcję Świat Warcrafta ostatecznie.

GRACZOWY WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: Gracz World of Warcraft znajduje tajnego bossa na Ukrytej Wyspie

Niedawno rozmawiał PCGamesN Świat Warcrafta reżyser produkcji Pat Dawson o gildiach międzyfrakcyjnych w przyszłości. Dawson opisał grę między frakcjami jako ewoluujący system. „Widzisz stopniowe zmiany wprowadzane w miarę upływu czasu – najpierw były najazdy międzyfrakcyjne, a następnie instancje międzyfrakcyjne”. Smocze stado dodano możliwość dzielenia się mobami przez graczy z obu frakcji – kolejny kamień milowy na drodze do zbliżenia tych graczy. Dzięki słowu dwóch czołowych programistów Blizzarda jest jasne Świat Warcrafta zamierza stopniowo dodawać tę funkcję, gdy tylko rozwiąże związane z tym problemy logistyczne.

„Wtedy zobaczymy, co będzie dalej i co będzie dalej, i ostatecznie przejdziemy do świata, w którym chcemy zrobić coś takiego [cross-faction guilds] w przyszłości, ale jeśli chodzi o ramy czasowe, nie mogę się niczym podzielić”.

wow sojusz hordy krzyżowe frakcje lochy najazdy pvp 9.2.5

Świat Warcrafta po raz pierwszy otworzył wrota między frakcjami, umożliwiając im tworzenie drużyn w lochach, rajdach i PvP w Krainy Cienia poprawka 9.2.5. Hazzikostas to zadeklarował Krainy Cienia przyniosła formalne zakończenie długotrwałej wojny frakcji i historii Smocze stado wspiera to, współpracując z Przymierzem i Hordą, aby pomóc mieszkańcom Smoczych Wysp. Umożliwienie graczom tworzenia gildii międzyfrakcyjnych byłoby naturalną ewolucją tej nowej filozofii.

Większość graczy jest zadowolona Świat Warcrafta rozważa dopuszczenie gildii międzyfrakcyjnych. Podczas gdy pozwalał na to system dwufrakcyjny Świat Warcrafta aby wyróżniać się koncentracją na konfliktach i rywalizacji w przeszłości, prawie dwie dekady dzielenia bazy graczy na dwie części stworzyły atmosferę toksyczności i negatywności między graczami Przymierza i Hordy. Pozwalać Świat Warcrafta stopniowe wypełnianie tej luki przez graczy w miarę postępów jest naturalną ewolucją, która, miejmy nadzieję, poprawi społeczność z czasem.

Oczywiście są przeciwnicy, którzy nie życzą sobie zakończenia wojny frakcji Świat Warcrafta. Ci gracze byli najpierw przyciągani Świat Warcrafta z powodu walczących frakcji, a stan jej konfliktu umożliwił światowe PvP Wow stać się czymś naprawdę wyjątkowym wśród gier MMO. Na szczęście party międzyfrakcyjne jest systemem opcjonalnym, a gracze mogą łatwo uniknąć tagowania międzyfrakcyjnego podczas uczestnictwa w trybie wojny, więc gracze mogą również bezpiecznie oczekiwać, że gildie międzyfrakcyjne będą opcjonalne, jeśli Świat Warcrafta dodaje je.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: Inne nieosiągalne wierzchowce World of Warcraft, które Blizzard powinien oferować poprzez Twitch Drops

źródło: PCGamesNŹródło : https://gamerant.com/blizzard-world-of-warcraft-cross-faction-guilds-possible/