Blizzard planuje wprowadzić w WoW-ie „tryb fabularny” dla jednego gracza.

Blizzard Entertainment planuje wprowadzić „tryb fabularny” dla jednego gracza wraz z nadchodzącym rozszerzeniem do World of Warcraft.

Nowy tryb dla pojedynczego gracza w World of Warcraft

Wydawca chce dać graczom możliwość odkrycia trybu dla pojedynczego gracza, który pozwoli im przeżyć narrację z poprzednich rozszerzeń gry i awansować swoich bohaterów.

Według niedawnego wywiadu dla PCGamer, zastępca dyrektora gry Morgan Day ujawnił, że ten tryb „historyczny” jest opracowywany na potrzeby zawartości The War Within, a nie poprzednich rozszerzeń.

W tym trybie gracze będą mogli przeżyć kultowe momenty rajdów z poprzednich rozszerzeń, a zdobyte doświadczenie pomoże im awansować na maksymalny poziom.

Jaka będzie reakcja graczy?

Jour wyjaśnił, że Blizzard w dalszym ciągu bada możliwość wprowadzenia do gry „starszych” rajdów w przyszłości, ale reakcje graczy na tryb fabularny dodatku The War Within odegrają kluczową rolę w podjęciu tej decyzji.

„Po raz pierwszy zrobiliśmy to dokładnie w ten sposób. Spróbujemy tego” – powiedział. „Chcemy zrozumieć, jak zareagujesz, ponieważ to będzie miało wpływ na nasze dalsze działania. Być może gracze woleliby coś innego. Może będą chcieli inną wersję. »

Day podkreślił, że zespół programistów bada nowe pomysły na wykorzystanie bogatej zawartości World of Warcraft, mając nadzieję zapewnić graczom bardziej wciągające i zróżnicowane doświadczenia.

Źródło: www.bing.com