Blizzard osłabi Heroic i Mythic Raszageth wraz z resetem WoW Dragonflight w tym tygodniu


Ostateczny szef World of Warcraft Dragonflight ma zamiar znacznie odciąć swoją moc. Począwszy od jutrzejszego cotygodniowego resetu w Ameryce Północnej, Raszageth zostanie osłabiony zarówno na heroicznym, jak i mitycznym poziomie trudności.

Jeśli ty i twoja gildia walczyliście o osiągnięcie poziomu Ahead of the Curve lub Cutting Edge na tym poziomie rajdu, wasze postępy w Raszageth będą przebiegać znacznie płynniej.

Dzięki cotygodniowym resetom obrażenia zadawane przez Electric Lash i Volatile Current będą zmniejszone o 20 procent zarówno na heroicznym, jak i mitycznym poziomie trudności, znacznie zmniejszając stałe obrażenia zadawane przez Raszageth, zwłaszcza podczas pierwszej fazy starcia.

Tarcza absorpcyjna wytwarzana przez Burzową Falę Raszageth — kluczową mechanikę drugiej fazy walki — zostanie zmniejszona o 20 procent. Powinno to zmniejszyć liczbę wymazań fazy drugiej, które znosi wasza grupa, a jednocześnie sprawić, że charakterystyczna dla rajdu mechanika dodatnio-negatywna będzie łatwiejsza do pokonania. Co więcej, ponieważ mniej obrażeń jest przeznaczanych na przełamanie tarczy Raszageth podczas Burzy, więcej całkowitego DPS twojej grupy zostanie przydzielone do jej rzeczywistego paska zdrowia. Obrażenia Utrzymującej się Szarży również zostają zmniejszone, co również powinno ułatwić Raszagethowi drugą fazę.

Powiązany: Jak sprawdzić, ile ładuje Revival Catalyst WoW: Dragonflight charakter ma

Na mitycznym poziomie trudności wprowadzana jest dodatkowa zmiana w fazie przerwy Raszageth; obrażenia zadawane przez Burzowego Pocisku Primalist Stormseeker są zmniejszone o 25 procent.

Te zmiany zostaną wprowadzone jutro w Ameryce Północnej, aw Europie w środę wraz z cotygodniowym resetem na każdym odpowiednim serwerze.

Po tych osłabieniach należy się spodziewać, że wiele gildii na całym świecie otrzyma ostatni impuls potrzebny do pokonania Raszageth i zdobycia osiągnięcia Wyprzedzenie krzywej lub Ostrze tnące, których tak wielu pragnie Wow najeźdźcy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=64104db654b5496888dbc3ae241f4260&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fblizzard-will-nerf-heroic-and-mythic-raszageth-with-this-weeks-wow-dragonflight-reset&c=2134499487041471441&mkt=fr-fr