Blizzard ogłosi wzmocnienia dla WoW Classic SoD w przyszłym tygodniu. Sprawdź pełne informacje o łatce!

Następna fala wzmocnień Sezonu Odkryć w World of Warcraft Classic trafi na serwery w przyszłym tygodniu, a Blizzard ujawnił informacje o łatce w niebieskim poście z 13 marca tego samego dnia. Blizzard regularnie publikuje aktualizacje w oparciu o opinie i raporty społeczności, a także wewnętrzne dane od zespołu programistów WoW. Poniżej znajdziesz pełną zawartość informacji o łatce Sezonu Odkryć wydanej przez Blizzarda. Zawartość tej aktualizacji została opublikowana 12 marca.

Aktualizacja WoW Classic SoD: pełna zawartość WoW na 12 marca

Aktualizacje tuningu klasy SoD rozpoczynające się 12 marca: Ulepszono Fighter Steady Shot.

Ogólne zmiany i poprawki błędów

Ograniczenia klasowe dotyczące nagród w postaci pancerza reputacji w Basenie Arathi zostały zniesione na wszystkich serwerach Ery Klasycznej i Sezonu Odkryć. Naprawiono błąd powodujący nieaktywną wymianę stosów Krwi na Krwawe Loa podczas walki.

myśliwy

Obrażenia Steady Shot zwiększone do 75 procent obrażeń od broni (poprzednio 60 procent). Ikona Runy Trapera nie powinna już być znakiem zapytania.

Mag

Prędkość ruchu Living Flame została dostosowana do 86 procent normalnej prędkości ruchu gracza (poprzednio 100 procent). Czas trwania Living Flame zmniejszony o 10 sekund (poprzednio 20 sekund). Czas odnowienia Living Flame zmniejszony do 30 sekund (poprzednio 60 sekund). Obrażenia Steady Shot zwiększone do 75 procent obrażeń od broni (poprzednio 60 procent). Ikona Runy Trapera nie powinna już być znakiem zapytania.

Nadchodząca aktualizacja WoW Classic SoD: Kompletna zawartość WoW Blue Post z 1 marca

Magowie otrzymają znaczące wzmocnienia w następnej aktualizacji SoD.

Aktualizacje dostrajania klas SoD zaplanowane na tydzień rozpoczynający się 5 marca

myśliwy

Zwiększono obrażenia od Strzału Chimery ze 100% obrażeń od broni do 120%. Podstawowe obrażenia Wybuchowego Strzału zostały zwiększone o 15 procent. Zwiększono obrażenia od rozmiaru z 50 procent do 65 procent.

Mag – Buildy DPS

Obrażenia Freezing Fire Bolt zostały zwiększone o 50 procent. Dodatkowe obrażenia od zaklęć również zostały zwiększone o 16 procent. Obrażenia Frostballa zostały zwiększone o 50 procent. Dodatkowe obrażenia od zaklęć również zostały zwiększone o 14 procent.

Kluczowe ustalenia z notatek o łatce WoW SoD z 1 marca

Czy to wystarczy, aby klasy osiągające słabe wyniki powróciły do ​​poziomu konkurencyjnego przed fazą trzecią? Mając na uwadze te aktualizacje, jasne jest, że Blizzard przyjrzał się klasom, które miały problemy w drugiej fazie Sezonu Odkryć, i podjął skalkulowany wysiłek, aby przywrócić im szybkość. Mówimy tu głównie o Magach i Czarnoksiężnikach. Chociaż rzucający zaklęcia zawsze będą mieć miejsce w składach drużyn WoW Classic, ciekawie było zobaczyć pochodne tych dwóch klas w szczególności walczących w fazie drugiej SoD.

Źródło: www.bing.com