Blizzard ogłasza Radę Społeczności World of Warcraft i możesz się zgłosić!


Uwaga: Activision Blizzard jest nadal przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez stan Kalifornia w związku z poważnymi zarzutami nękania.

Zespół World of Warcraft szuka lepszych sposobów na otrzymywanie opinii od graczy i dzisiaj ogłosili jeden sposób, w jaki to zrobi – Radę Społeczności WoW. Jeśli znasz Radę Zarządzania Stellar EVE Online, to jest to coś takiego, tylko bez głosowania i ewentualnie wycieczek do biur deweloperów.

Ta nowa inicjatywa ma na celu ułatwienie komunikacji z graczami wszelkiego rodzaju, zbierając „bardziej szczegółowe informacje zwrotne na temat wszystkich aspektów World of Warcraft od graczy z całego świata o różnym pochodzeniu i zainteresowaniach”.

Aby to osiągnąć, wszyscy gracze, którzy chcą to zrobić, mogą ubiegać się o członkostwo w radzie. Spośród tych zgłoszeń około 100 graczy zostanie wybranych do wzięcia udziału i uzyska dostęp do nowego forum dyskusyjnego. Samo forum będzie widoczne dla wszystkich, więc wszyscy gracze będą mogli zobaczyć, co się dzieje. Pojawi się również prywatny obszar dyskusji dla członków Rady, aby zachęcić ich do wzajemnej współpracy, a niektóre dyskusje między graczami i twórcami zostaną podzielone na mniejsze grupy.

Zgodnie z postem, mają nadzieję wypełnić Radę szeroką gamą graczy, od RP po PvP, aby uzyskać jak najwięcej opinii na różne tematy. Jeśli jest to coś, co Cię interesuje, musisz wypełnić formularz, do którego link znajduje się w poście na forum, aby mieć szansę na udział. Pamiętaj też, że Twoja pozycja jest gwarantowana tylko przez rok, w którym to czasie planują zresetować i ponownie pobrać aplikacje, aby umożliwić nowym osobom uczestnictwo.

Rozgrywka Elyon — pierwsze spojrzenie HD (F2P)

Nowy świat zamyka transfery walutowe, aby zwalczyć błąd duplikacji

Zawsze online podcast: wczesna recenzja Elyon, Destiny 2 Dungeon Paywall Mess i Quick Hit News Ep 407

GungHo Online Entertainment prezentuje grę w stylu przetrwania w Deathverse: Let It Die

Dyrektor generalny Activision Blizzard, Kotick, szczegółowo omawia nowe zasady firmy dotyczące nękania i innych ważnych kwestii

Nowy zwiastun kampanii Halo Infinite pokazuje ogromny otwarty świat Zeta HaloSource : https://www.mmobomb.com/news/blizzard-announces-world-of-warcraft-community-council