Blizzard ogłasza plany WoW Esports AWC i MDI 2023Arena World Championship i Mythic Dungeon International powracają w 2023 roku, aby zanurzyć się we wszystkim, co Dragonflight ma do zaoferowania.Mając do wygrania ponad 1,6 miliona dolarów (USD), rok 2023 z pewnością będzie kolejnym wspaniałym rokiem dla Arena World Championship (AWC) i Mythic Dungeon International (MDI). Oprócz dążenia do nieśmiertelności i zabrania do domu części puli nagród, wszyscy gracze w obu programach będą mogli zdobyć nową nagrodę w grze Grzmiący Sztandar Aspektów. Ruszyła rejestracja na pierwsze wydarzenia, które będą transmitowane na żywo na Twitchu i YouTube!

MISTRZOSTWA ŚWIATA ARENY

Wraz z uruchomieniem Smocze stado, wprowadzamy nowe, sezonowe podejście do mistrzostw świata na arenie. AWC będzie składać się z dwóch pełnych sezonów zawodów powiązanych bezpośrednio z sezonami w grze, z których każdy zakończy się epickimi Wielkimi Finałami Sezonu z pulą nagród w wysokości 300 000 USD (USD) i szansą na koronę w tym sezonie Smocze stado Mistrzowie.Każdy sezon w grze będzie zawierał pełną rywalizację pucharów kwalifikacyjnych, z trzema najlepszymi drużynami z każdego regionu awansującymi do Wielkiego Finału, a drużyny z miejsc 4-8 przejdą do zupełnie nowego AWC Gauntlet. AWC Gauntlet to turniej drabinkowy pojedynczej eliminacji, w którym ostatnia stojąca drużyna z każdego regionu zapewnia sobie ostatnie miejsca w Wielkich Finałach!
SEZON 1Od dziś drużyny z Europy i Ameryki Północnej mogą rejestrować się w GameBattles dla Smocze stado Puchary Sezonu 1, w których zdobędą nowe w grze Grzmiący Sztandar Aspektów walcząc o szansę na awans do Wielkiego Finału. Odbędą się cztery otwarte puchary podzielone na regiony, w których drużyny będą rywalizować o punkty oraz nagrody pieniężne w wysokości 20 000 USD (USD) na puchar. Po wszystkich Pucharach i AWC Gauntlet pozostałe cztery drużyny z każdego regionu zmierzą się wiosną podczas Wielkiego Finału Sezonu 1 o swój udział w łącznej puli nagród wynoszącej 300 000 USD!

MITIC DUNGEON MIĘDZYNARODOWY

Po ciągłym sukcesie Mythic Dungeon International i rozwoju The Great Push (TGP) z radością ogłaszamy pełne sezony obu formatów w 2023 roku, gdy gracze zaangażują się w nowe rotacje Mythic+ Dungeon. Zawody będą składać się z dedykowanego sezonu szybkiego biegania w Lochach w Mythic Dungeon International i pokonywania kluczowych elementów w The Great Push – każdy z nich zakończy się epickimi światowymi finałami z nagrodami w wysokości 300 000 USD (USD), które łącznie dają ponad 800 000 USD (USD) rok.
SEZON 1 – MIĘDZYNARODOWY LOCH MITYCZNYW trakcie Smocze stado Sezon 1, pełny sezon Mythic Dungeon International odbywa się w nowych Lochach. Próby czasowe sezonu 1 rozpoczynają się 1 lutego, a rejestracja jest teraz otwarta dla wszystkich kwalifikujących się drużyn, w których 24 najlepsze drużyny z całego świata awansują do grup MDI. W każdej grupie MDI ośmioosobowe zespoły będą rywalizować o część z nagród w wysokości 30 000 USD (USD), a także o miejsce w jednej z dwóch najlepszych drużyn kwalifikujących się do światowych finałów MDI. Po grupach, Turniej Last Stand ponownie zaoferuje dwa miejsca kwalifikacyjne jako ostatnią szansę na awans. Pozostałe osiem drużyn z całego świata zmierzy się w globalnych finałach o udział w puli nagród w wysokości 300 000 USD (USD) i tytuł mistrza świata MDI 2023! Oprócz wszystkiego, co wspomniano powyżej, drużyny, które ukończą lochy Time Trials w czasie będą kwalifikować się do nowego w grze Grzmiący Sztandar Aspektów! Pierwszy sezon MDI 2023 rozpocznie się 1 lutego 2023 r., a zapisy są już otwarte, więc udaj się na GameBattles, aby się zarejestrować!
SEZON 2 – WIELKA PUCHAThe Great Push nadal tworzy wspaniałe historie od swojego powstania w 2021 roku jako weekendowe zawody do eksperymentalnego mini-sezonu w 2022 roku. Smocze stado Sezon 2, TGP przeradza się w pełen rywalizacji sezon z własną pulą nagród w światowych finałach w wysokości 300 000 USD (USD)! Wypatruj więcej informacji w nadchodzących miesiącach, kiedy będziemy bliżej Smocze stado Sezon 2.
NOWE LOCHY Każdy Smocze stado Sezon będzie zawierał nową rotację lochów dla Mythic+. W sezonie 1 cztery lochy z Smocze stado są dołączone wraz z czterema powracającymi lochami z poprzednich rozszerzeń. Udaj się do naszego Smocze stado Artykuł z sezonu 1, aby sprawdzić wszystko, co musisz wiedzieć, aby się na to przygotować Smocze stado Sezon 1.
NOWY DODATEK SEZONOWY: GRZMIENIEAfiks sezonowy dla Smocze Stado pierwszy sezon to Thundering. Gdy afiks Grzmotu jest aktywny, gracze są okresowo przeładowywani pierwotną mocą niekończącej się burzy Raszageth, która zapewnia im o 30% więcej obrażeń i leczenia. Jednak ta moc wiąże się z wielkim ryzykiem. Jeśli Znaki Wiatru i Błyskawic nie zostaną rozładowane przed ich wygaśnięciem, może to spowodować oszałamiające konsekwencje! Nie możemy się doczekać, aż zdobędziemy Smocze stado konkursy w toku, więc pamiętaj, aby zapisać się do GameBattles. Bądź w kontakcie i bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami, subskrybując nasze kanały Twitch i YouTube oraz śledząc WoW Esports Świergot.Powodzenia i miłej zabawy!

Źródło : https://www.wowhead.com/news=330640/blizzard-announces-wow-esports-awc-and-mdi-2023-plans