Blizzard nie może się doczekać, aż pojawi się Dracthyr-Wojownik w World of Warcraft


Dracthyr Evokers to najnowsza kombinacja klas i ras, która odegra ogromną rolę w rozszerzeniu World of Warcraft, Dragonflight. Dracthyry, które należą tylko do jednej klasy, to średniodystansowe magowie z rączką. Ponieważ Blizzard Entertainment ma w zwyczaju dodawać więcej głębi rasom i klasom w trakcie dodawania dodatków, chcieliśmy w najbliższej przyszłości zdobyć Dracthyr Warriors, ale tak się nie stało.

Według badania przeprowadzonego przez PC Gamer, Blizzard zablokował nadzieje na pojawienie się ras wojowników w World of Warcraft dla Dracthyrs.

Kiedy rozmawiał ze scenografem Patem Dawsonem o Dracthyrach, ujawnił, że zaprojektowali Dracthyr Evokers. Powiedział, że chcieli spotkać się z rasą i klasą samotnie. W przypadku Dracthyrów szczególnie chcieliśmy związać rasę i klasę, więc nie spodziewałbym się zobaczyć żadnego wojownika Dracthyrów w najbliższej przyszłości, powiedział Pat. Zacznijmy od porzucenia szans na to, że Drathyr stanie się klasą w niedalekiej przyszłości.

Po krótkim pobycie na smoczej wyspie i krótkim spacerze przez Zakazany Reach i Waking Shore poznajemy Drakonindów, rasę spokrewnioną ze smokami. Nasze pierwsze spotkanie z Wojownikiem Drakonidów datuje się na czas Płonącej Krucjaty, kiedy spotkaliśmy klan Smoczej Paszczy w fortecy Klanu Smoka. Ponieważ Drakonidzi są w grze od bardzo dawna, widok ich pojawiających się na Smoczych Wyspach wraz z Dracthyr Evokers sprawił, że wszyscy uwierzyli, że edycja smoczej rasy Wojowników będzie wkrótce dostępna.

Dragonflight przybywa 28 listopada.Źródło : https://game-news24.com/2022/11/21/blizzard-can-t-wait-for-all-hope-a-dracthyr-warrior-would-come-to-world-of-warcraft/