Blizzard nadal ma wątpliwości co do charakteru WoW Classic Plus

Niepewna przyszłość World of Warcraft Classic Plus

Wiceprezes World of Warcraft ujawnił niedawno, że nawet Blizzard nie jest pewien, czym dokładnie jest WoW Classic Plus. Według Holly Longdale, wiceprezes i producentka wykonawcza World of Warcraft w Blizzard, koncepcja Classic Plus dzieli graczy i deweloperów.

Longdale wyjaśnił, że często używa się określenia „Classic Plus”, jednak nikt nie jest w stanie zgodzić się co do jego dokładnego znaczenia. Ta niepewność co do kierunku, w jakim zmierza gra, stwarza pewną niejasność wokół możliwego rozszerzenia World of Warcraft Classic.

Sezon odkryć: nowa era dla WoW Classic

Deweloper omówił także nadchodzący dodatek Season of Discovery do World of Warcraft Classic, który 30 listopada wprowadzi nowe funkcje do gry MMORPG. Według Longdale gracze chcą zmian wprowadzonych w Classic przy jednoczesnym zachowaniu istoty gry. Dlatego Sezon Odkryć rozpoczyna nową erę dla WoW Classic.

Pomysł na sezon inspirowany jest przeszłymi doświadczeniami graczy i ich sposobami tworzenia własnych wrażeń z gry.Ta inicjatywa ma na celu zbudowanie czegoś nowego wokół tych fundamentów, przy jednoczesnym poszanowaniu istoty World of Warcraft Classic.

Oczekiwania graczy wobec WoW Classic Plus

Gracze wyrażają różne oczekiwania co do tego, czym mógłby być WoW Classic Plus. Niektórzy chcą stworzenia nowych stref, alternatywnej osi czasu, a nawet multiwersu. Dla dewelopera jest to dłuższa i bardziej złożona rozmowa. Sezon Odkryć stanowi zatem okazję do przetestowania nowych pomysłów i zebrania opinii od graczy.

Jednocześnie podczas Blizzconu ogłoszono, że dodatek Cataclysm oficjalnie powróci do World of Warcraft Classic na początku 2024 r. Ta nowa wersja rozszerzenia, wydana pierwotnie w 2010 r., zapewni graczom nowe wrażenia z rozgrywki. .

Jeśli masz ochotę zrobić sobie przerwę od WoW-a, przejrzyj naszą listę najlepszych gier MMORPG, aby znaleźć pomysły na to, w co możesz zagrać dalej.

Źródło: www.bing.com