Blizzard mógłby wprowadzić „tryb fabularny” dla klasycznych rajdów w World of Warcraft

Twórcy World of Warcraft rozważają „tryb fabularny” dla historycznych rajdów.

Raidy na wszystkich poziomach umiejętności

Od kilku miesięcy deweloper Blizzard Entertainment wykazuje zwiększoną chęć eksperymentowania ze swoją grą MMO World of Warcraft. Wraz z pojawieniem się na horyzoncie nowego dodatku, twórcy ogłosili już, że wprowadzą wersję nowych rajdów w „trybie fabularnym”, dając graczom World of Warcraft na każdym poziomie umiejętności możliwość zapoznania się z całą zawartością The War Wewnątrz ze względną łatwością.

Historyczne naloty zaktualizowane

Te nowe informacje pochodzą z wywiadu z partnerem zarządzającym grą, Morganem Day, dla serwisu PC Gamer. Opowiadał o tym, jak zespół wprowadził do Shadowlands „Chromie Time”, umożliwiając graczom przechodzenie przez stare rozszerzenia w celu zdobywania kolejnych poziomów.

Jour wspomniał także o nowej zawartości „Remiks”, której Blizzard używa do testowania jeszcze większej liczby nowych pomysłów. Doprowadziło to do pytania o wersje starych rajdów w „trybie fabularnym”. Jour powiedział: „Często omawialiśmy pomysł ukończenia Wrath of the Lich King Chromie Time i zakończenia zdobywania poziomów poprzez pokonanie Arthasa. Byłoby wspaniale, prawda? »

Dostępność dla wszystkich graczy

W porównaniu do nalotów z przeszłości, współczesne naloty są dostępne niemal dla każdego. Mając to na uwadze, możliwe jest, że zespół rozszerzy tę funkcję, umożliwiając każdemu przeglądanie starych treści i odkrywanie treści, które mogły przeoczyć.

Należy jednak pamiętać, że nie jest to coś, na czym Blizzard skupia się w The War Within. Jak powiedział Jour: „Po raz pierwszy zrobiliśmy to dokładnie w ten sposób. Spróbujemy tego. Chcemy zrozumieć Twoją reakcję, bo to będzie miało wpływ na nasze dalsze działania. Umieśćmy to tam i zobaczmy, co zrobi. »

Na szczęście Blizzard ma już zaplanowane dwa kolejne rozszerzenia po The War Within w ramach sagi Worldsoul, dając im mnóstwo czasu na wdrożenie tej funkcji, jeśli baza graczy tego zażąda. Nie zapominajcie, że World of Warcraft: The War Within ukaże się 26 sierpnia, ale jeśli zamówicie w przedsprzedaży Epic Edition, będziecie mogli uzyskać do niej dostęp trzy dni wcześniej.

Źródło: komiks.com