Blizzard mógłby dodać pozytywne afiksy do World of Warcraft Mythic+

World of Warcraft: Pozytywne afiksy wzmacniające lochy Mythic+ w The War Within

Pozytywne afiksy na horyzoncie?

Według informacji podanych przez Wowhead, podczas szczytu tworzenia treści kierownik produkcji Michael Bybee i główny projektant gry Sean McCann ujawnili, że lochy Mythic+ mogłyby zyskać na pozytywnych afiksach w The War Within. Ta nowość mogłaby wnieść powiew świeżości do rozgrywki, która często podlega pewnej rutynie.

Obecne afiksy surowo karzą graczy, jeśli nie zareagują na czas. Pozytywne afiksy mogą zapewnić graczom wzmocnienia lub nagrody, jeśli uda im się poprawnie wykonać mechanikę. Ta innowacja może radykalnie zmienić podejście graczy do lochów Mythic+, zachęcając do większej liczby interakcji i różnorodnych strategii. Gracze mogliby bardziej zaangażować się w zarządzanie mechanikami, czyniąc lochy ciekawszymi i różnorodniejszymi.

Pomysł, który przemawia do społeczności

Pomysł wprowadzenia pozytywnych afiksów pojawił się po raz pierwszy w 2023 roku, kiedy twórczyni zawartości WoW, Caroline „Naguura” Forer, wezwała Blizzarda na X (wcześniej znanego jako Twitter), aby wyeliminować „frustrujące” aspekty lochów Mythic+. Od tego czasu pomysł ten wzbudził zainteresowanie społeczności WoW-a, jednak Blizzard aż do teraz nie ogłosił niczego. Mamy nadzieję, że ta nowa funkcja zostanie wprowadzona zaraz po premierze The War Within.

Źródło: www.bing.com