Blizzard dodaje nowy tryb gry do WoW – ale tylko dla graczy Classic


Od wydania Klasyka World of Warcraft 26 sierpnia 2019 r. Blizzard Entertainment najwyraźniej próbował się odwrócić Klasyczny i społeczności sprzedawców detalicznych przeciwko sobie, wielokrotnie udostępniając unikalne i świeże funkcje tylko jednej społeczności. Tylko fani sprzedaży detalicznej otrzymali Dragonriding, odnowione profesje i punkty handlowe wraz z wydaniem Smocze stado 28 listopada i teraz Wrath of the Lich King Classic społeczność otrzymuje nowy tryb gry o nazwie lochy Titan Rune.

Zaprojektowane jako opcjonalny tryb gry, lochy Titan Rune są powiązane z lochami heroicznymi WOTLK Klasyczny. Aby aktywować ten tryb gry, wszyscy pięciu graczy w grupie musi wejść w interakcję z Tajemniczym urządzeniem w pobliżu wejścia do każdego lochu.

Gdy wszyscy gracze będą majstrować przy tajemniczym obiekcie, uruchomisz Alpha Protocol Defense, zwiększając zdrowie i obrażenia stworzeń w lochu. Ale zabawa na tym się nie kończy, Defense Protocol Alpha urozmaici loch nowym, tematycznym efektem rozgrywki, różnym od lochu do lochu.

Z tego powodu Łał zespół musiał dostosować łupy w Naxxramas, Eye of Eternity i Obsidian Sanctum. Tak więc teraz przedmioty, które wypadły w 25-osobowych wersjach tych najazdów, będą wypadać w trybie 10-osobowym, a 10-osobowe wersje Naxxramas, Eye of Eternity i Obsidian Sanctum będą teraz wypadać w WOTLK Klasyczny Heroiczne lochy po włączeniu trybu lochów Titan Rune. Co więcej, wszyscy bossowie w tych rajdach w trybie 25-osobowym będą upuszczać więcej przedmiotów.

Chociaż można powiedzieć, że lochy Titan Rune są po prostu WOTLK Klasyczny alternatywa dla lochów Mythic+ z Smocze stadowprowadzenie tej funkcji byłoby ekscytujące Smocze stadozwłaszcza ze względu na rosnącą rolę Tytanów w ekspansji.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c81eb0dd6c4bcbb13df91fa8d09d82&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fblizzard-adds-new-game-mode-to-wow-but-only-for-classic-players&c=15902426030100760838&mkt=fr-fr