Błąd w WoW Cataclysm Classic: Główny problem w raidzie!

Przeróbka rajdów w World of Warcraft zawsze była trudnym przedsięwzięciem. Tradycyjnie pochodziły one od wrogów, mechaników, bossów i konfliktów w gildiach. Zdobycie łupów na koniec wyczerpującego rajdu często wymagało umiejętności, dobrego sprzętu i sporej dawki szczęścia. Jeśli jednak grasz w WoW Cataclysm Classic i raidujesz, błąd może odmienić Twoje szczęście.

Kontrowersyjne wydanie WoW Cataclysm Classic

Niedawno wystartował World of Warcraft Cataclysm Classic, dając fanom MMORPG szansę przejścia gry w ten sam sposób, w jaki zrobiliśmy to w 2010 roku. Świat został rozdarty, pojawiły się nowe zadania i strefy, zwiększono maksymalny poziom i dostępna jest nowa zawartość końcowa gry do odkrycia. Pomimo tego, że jest to jedno z najbardziej kontrowersyjnych rozszerzeń do gry, wciąż wielu graczy jest gotowych ponownie zanurzyć się w Cataclysm.

Błędy, które psują wrażenia z rajdu

Dotyczy to również nalotów. Pomimo faktu, że technicznie zawartość jest nadal obecna w aktualnej wersji gry, gildie i grupy łączą siły, aby stawić czoła wyzwaniom z przeszłości. Niestety, błąd może uniemożliwić rozwój Twojej grupy, przynajmniej tymczasowo. Problem wydaje się występować, gdy grupa jest czyszczona, szczególnie podczas heroicznych rajdów, takich jak Twilight Hold.

Z informacji Wowhead wiemy, że niektórzy gracze nie mogą ponownie wejść do instancji Heroic po wyczyszczeniu. Może to dotyczyć kilku graczy w grupie lub wszystkich członków, powodując problemy z dostępem do treści, które nie powinny być blokowane. Zwykle gracze powinni mieć możliwość powrotu bezpośrednio do instancji i zmierzenia się z bossem, który pokonał ich ostatnim razem, ale na razie zamiast tego pojawia się komunikat o błędzie.

Obecnie istnieje kilka doniesień o obejściach, takich jak zreformowanie grupy z innym liderem, ale nie ma jeszcze potwierdzenia dotyczącego powtarzalnego sposobu rozwiązania tego problemu. W połączeniu z innymi raportami o błędach, które obecnie zalewają fora WoW Cataclysm Classic i dotyczą takich problemów, jak nieprawidłowe działanie bossów i nie tylko, wydaje się, że nowa wersja może okazać się równie kontrowersyjna jak wersja oryginalna.

Poznaj już teraz World of Warcraft Cataclysm Classic

World of Warcraft Cataclysm Classic jest już dostępny, a więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej.

Możesz także sprawdzić nasze rekomendacje dotyczące najlepszych gier fantasy, w które możesz zagrać, a także nasze typy najlepszych gier RPG na PC.

Możesz także śledzić nas w Google News, aby otrzymywać codzienne wiadomości, recenzje i przewodniki dotyczące gier komputerowych lub sprawdzić nasze narzędzie do śledzenia ofert PCGN, aby zapewnić sobie tanie zakupy.

Źródło: www.bing.com