Błąd w World of Warcraft pozwala graczom na kupowanie Legendarnych


Niektórzy gracze World of Warcraft próbują podstępnie wykorzystać exploit, który pozwala im wyposażyć więcej niż przydzielone dwa elementy legendarnego sprzętu naraz. Obecnie gracze mogą użyć Pamięci Jedności Runecarvera, aby stworzyć i wyposażyć drugi legendarny jako dodatek do podstawowego legendarnego przedmiotu.

Jednak podczas testów na PTR w lutym gracze znalazłem exploit co spowodowało, że gra nie rozpoznała unikalnego ograniczenia tych stworzonych legendarnych przedmiotów, co oznaczało, że można było założyć wiele przedmiotów jednocześnie. Chociaż legendarne bonusy z tych przedmiotów nie kumulują się, statystyki i poziom zdobytych przedmiotów są nadal znaczne, dzięki czemu każda postać korzystająca z tego jest znacznie silniejsza. Exploit został rzekomo rozwiązany, ale gracze mają niedawno został zauważony używając tego samego błędu na serwerach na żywo.

Jak ujął to jeden z komentatorów na subreddicie WoW: „jest to dosłownie najbardziej zoptymalizowana postać, jaką może uzyskać twoja postać, jeśli zrobisz to dobrze”. Oczywiście nie tylko jest to exploit, który jest sprzeczny z regułami gry, ale także dość oczywiste jest, aby zobaczyć działanie, przeglądając dzienniki systemowe. Nie trzeba dodawać, że próba odtworzenia tego w grze prawie na pewno doprowadzi do zakazu, więc zdecydowanie zalecamy, aby oprzeć się pokusie załadowania błyszczącego sprzętu.

Według moderatora Icy Veins Starym „ten błąd był obecny na serwerach na żywo od jakiegoś czasu, a metoda bardzo działa”, chociaż robią wszystko, aby uniknąć szczegółowego opisu metody kryjącej się za danym exploitem i usunęli wszelkie identyfikujące szczegóły z obrazy graczy widzianych przy użyciu.

Kolejne rozszerzenie do MMORPG ma zostać oficjalnie zaprezentowane 19 kwietnia, chociaż niektóre szczegóły wyciekły już z wyprzedzeniem. W innych wiadomościach Activision Blizzard, ich nieszczęście siły roboczej nadal trwa po tym, jak odpychanie pracowników spowodowało, że ponownie rozważyli zakończenie mandatu na szczepionki dla pracowników biurowych, a presja związkowa doprowadziła do tego, że amerykańscy testerzy kontroli jakości stali się pracownikami na pełen etat.

W lipcu 2021 r. stan Kalifornia złożył pozew przeciwko Activision Blizzard, zarzucając wieloletnią dyskryminację i nękanie w miejscu pracy. Historia ta uwikłała dyrektora generalnego Bobby’ego Koticka i skłoniła rząd federalny USA do wszczęcia śledztwa. Nadal się rozwija i ma ogromne znaczenie dla branży gier. Wszystkie dotychczasowe zmiany można znaleźć w tym regularnie aktualizowanym artykule wyjaśniającym.

Jeśli masz ochotę na coś innego, mamy tutaj informacje na temat najlepszych gier JRPG na PC. Miej oko na nasz harmonogram Summer Games Fest, aby zobaczyć wszystkie inne nadchodzące wiadomości dotyczące zapowiedzi wielkich gier.

Razer BlackShark V2 ProRazer180POGLĄDSieć N zarabia prowizję partnerską z kwalifikującej się sprzedaży.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=C22DB56A82054DEF872C7BE6074F1162&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamesn.com%2Fworld-of-warcraft%2Funlimited-legendaries&c=14059491214305649641&mkt=fr-fr