Błąd w World of Warcraft: Gracz MMO eliminuje członków swojej drużyny z odległości 2000 metrów

World of Warcraft: Gracz odkrywa błąd, który pozwala mu „zabić jednym strzałem” sojuszników Hordy, a także niektóre z najważniejszych postaci w historii gry.

Jednorazowy błąd

Entuzjasta dużych szkód, Rextroy, wyjaśnia na YouTube, że odkrył tę usterkę dzięki prostemu obrazowi zamieszczonemu na forum. Widzimy, jak nieszczęśnik otrzymuje 16 zaklęć „Ropiejącej Rany” w tym samym czasie. Zwykle limit wynosi sześć zaklęć na cel, maksymalnie cztery zaklęcia, jeśli masz talent Apokalipsa.

Zainteresowany odtworzeniem tego obrazu dla siebie, twórca zawartości rozpoczął tworzenie teorii przy użyciu różnych zaklęć, talentów i innych mechanizmów. Ale nie udało im się odtworzyć błędu. Dopiero gdy inny post na forum pojawił się z pomocniczym filmem, otrzymali wskazówki potrzebne do odtworzenia błędu. Niestety pierwszą wskazówką była konieczność zabicia chowańca. I niestety ponownie, Rextro odkrył, że musiał zabić dwa zwierzaki, aby błąd zadziałał.

Siej chaos za pomocą błędu

Gdy błąd został w pełni odtworzony, entuzjasta gier MMO siał spustoszenie w Azeroth, czy to poprzez zebranie grupy Rycerzy Śmierci w celu zabicia członków drużyny z odległości ponad 1000 jardów, czy wymazanie niektórych z najtrudniejszych postaci ważnych w historii WoW. Ale nie wielcy zleceniodawcy, tacy jak Chromie, którzy wydają się nieuchwytni – na razie.

„Błąd był o wiele bardziej zabawny, niż się spodziewałem” – powiedział. „Ma nieograniczony zasięg i może zadawać obrażenia jednostkom, którym normalnie nie byłbyś w stanie zadać obrażeń!” Zarówno przyjazne cele, jak i ważne postacie fabularne, takie jak Tirion Fordring. »

Brutalny.

Inne wieści z World of Warcraft

Niedawno fani zebrali się, aby porozmawiać o rozpowszechnianiu fałszywych informacji w celu oszukania witryny wydobywczej napędzanej sztuczną inteligencją, podczas gdy gracze WoW Classic ponownie narzekali na ponowne wprowadzenie najpopularniejszego przedmiotu, znienawidzonego w World of Warcraft po tym, jak Raid Rings zostały sprzedane na aukcji za 13 000 sztuk złota . Stare MMO z pewnością ma w zanadrzu wiele niespodzianek.

Teraz można wspierać Ukrainę, kupując urocze psy i murloki w World of Warcraft.

Źródło: www.bing.com