Bezgłowy jeździec z World of Warcraft ponownie jeździ na Hallows End


Czy znudziło Ci się karanie przez bezgłowego jeźdźca w World of Warcraft? Mamy nadzieję, że tak nie jest, ponieważ ponownie staje się w centrum uwagi w tegorocznej imprezie Hallows End, w której broni Goldshire i Razor Hill, tak. Jeśli chcesz zobaczyć, jak te początkowe miasta wypalają się, prawdopodobnie i tak nie pozwolisz mu na to. To ciężka praca, ale trzeba to zrobić.

Możesz nawet udać się na cmentarz Szkarłatnego Klasztoru, aby walczyć dla bossa, dzięki czemu będziesz mógł zacząć od nowa, aby przenieść się do wierzchowca wydarzenia jego zrzutu. Podobnie jak w przeszłości, gracze mogą udać się do Valsharah w nadziei, że uda im się kupić odpowiedni na sezon kapelusz wiedźmy. Wydarzenie rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 1 listopada. W chwili, gdy masz wyzwania, ciesz się powietrzem i lekkim dreszczem w powietrzu.

Źródło: oficjalna strona. Activision-Blizzard jest uważany za kontrowersyjną firmę zajmującą się grami, z powodu długiej serii skandali w ciągu ostatnich kilku lat, w tym bojkotu Blitzchunga, masowych zwolnień, sporów pracowniczych i błyskawicznej wymiany pieniędzy szefów. W 2021 r. Kalifornia pozwała firmę za stworzenie środowiska związanego z molestowaniem seksualnym i dyskryminacją, na co katastrofalna reakcja korporacyjna spowodowała rozwścieczenie użytkowników Blizzarda z powodu ciągłych problemów z rurociągami i powszechnego przekonania, że ​​jej gry online podupadają. Wiele agencji stanowych i federalnych prowadzi dochodzenie w sprawie firmy i wzywa do rezygnacji Bobby’ego Koticksa. Do 2022 roku firma zostanie przejęta przez nie mniej niż Microsoft.Źródło : https://game-news24.com/2022/10/19/world-of-warcraft-headless-horseman-rides-again-for-hallows-end/