Asmongold żartuje z braku wiedzy doktora Disrespect na temat WoW: „On wie o tym mniej niż mój tata”


Dr Disrespect zawsze jest przyciągany w wielu kierunkach przez fanów, którzy chcą, aby grał w ich ulubioną grę. A dzisiaj próbował wyjaśnić, dlaczego gra w gry, które gra.

Kiedy fan poprosił go, aby wypróbował konkretną grę, która go nie interesowała, powiedział, że każdy ma gry, które go „pasjonują”. Ale próbując narysować analogię do popularnego streamera MMO, Asmongolda, World of WarcraftDoc trochę zabrakło – delikatnie mówiąc.

„Ludzie mają swoje gry w branży, którą są pasjonatami” – powiedział. „Asmongold uwielbia bawić się latającymi smokami czarnoksiężnikami, błyskawicami i, nie wiem, dołami lawy. Wyrzucanie wrzących w kwasie bomb z jaj dinozaurów i gówna. Nie wiem, co do cholery.

Dodał, że nigdy nawet nie próbował grać World of Warcraft wcześniej przyznanie się było oczywiście niepotrzebne ze względu na jego starania o opisanie popularnego MMO.

Widząc, że ktoś umieścił na jego stronie Reddit fragment z odsłoniętym ślepym punktem Doca, Asmongold był bardzo rozbawiony, a nawet wziął żartobliwy cios w Two-Time.

„Uwielbiam to, że w jakiś sposób Dr Disrespect wie mniej o grach wideo niż mój tata, który był w Wietnamie” – powiedział. „Sposób, w jaki wyjaśnia wszystko, co dotyczy World of Warcraft czy jakieś fantazje… wie o tym mniej niż mój tata. To jest szalone.”

Referencje Disrespect w branży gier są rozległe. Zaczynając jako menedżer społeczności w Sledgehammer Games, Herschel Beahm ostatecznie został projektantem poziomów dla Call of Duty przed wyjściem, aby rozpocząć transmisję w pełnym wymiarze godzin jako jego persona w strumieniu. Ale nigdy nie był znany z przesyłania strumieniowego różnych gier, zamiast tego skupiał się głównie na bardziej realistycznych strzelankach.

Nie jest jasne, czy ta przezabawna ignorancka próba opisania fantazji jest rzeczywiście niepowodzeniem w zrozumieniu przez Beahma, ale prawdopodobnie jest to bardziej próba dodania więcej koloru i osobowości do zagadki osoby dr Disrespect.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=88c03d0d72e9451288fd9554a871ece4&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fstreaming%2Fnews%2Fasmongold-jokes-about-dr-disrespects-lack-of-knowledge-on-wow&c=16090686190290333797&mkt=fr-fr