Asmongold zaniemówił po tym, jak twórcy WoW rzeczywiście wysłuchali jego żądań Dragonflight i dokonali wczesnych zmian


Asmongold był pod wrażeniem nowego World of Warcraft Dragonflight ekran logowania, gdy zobaczył go po raz pierwszy.

Miało to wszystko, od zamku na szczycie góry na Smoczych Wyspach, otoczonego chmurami, po labirynt warstwowych mostów i połączonych z nim wież. I doskonale wpasowywał się w estetykę.

Czuł jednak, że brakuje najważniejszego elementu układanki — smoków.

Zdjęcie z Blizzard Entertainment

„Wydaje mi się dobre. Ale gdzie są smoki? powiedział, gdy się zalogował i zobaczył to podczas transmisji 26 października. „Nazywali to gównem Smocze stado. Chyba odleciały, co? Gdzie oni są? Nazywam to jakąś fałszywą reklamą!

– Potrzebują wielkiego smoka na tym filarze. Byłoby fajnie, gdyby Alexstrasza zleciała w dół i wylądowała na tym filarze czy coś takiego. To było by fajne. Ale szczerze, czuję, że jest w porządku. Wygłupiam się.

Od tego czasu minęły dwa tygodnie iw tym czasie ktoś z zespołu programistów musiał zobaczyć jego reakcję i pomyśleć: „Wiesz co? On ma całkowitą rację!

Ponieważ 7 listopada Asmongold zalogował się i zobaczył, że dodał konkretną zmianę poprosił o: Smok, Alexstrasza, ląduje na filarze, a następnie odlatuje.

„Wow! Spójrz na tych chłopców! Oto jest — powiedział Asmongold w chwili, gdy to zobaczył. „W Blizzard pracują tam mądrzy ludzie” – dodał, chwaląc ich za dokonanie zmiany.

Weteran MMO powiedział ostatnie „Wow!” zanim przejdzie z resztą swojego strumienia.

Nie jest to największa zmiana, jakiej chce, aby dokonali, ani najważniejsza. Mimo to był pod wrażeniem, że choć raz skorzystali z jego rady na pokładzie – zakładając, że nie był to zwykły zbieg okoliczności.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636b2cfb20b642f3b55c48902c16d820&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fasmongold-speechless-wow-devs-add-dragonflight-change-he-asked-for&c=201092537868458837&mkt=fr-fr