Asmongold wzywa WoW Classic, aby pomóc mu z nazwą użytkownika, aby zapobiec oszustom


Popularny streamer Twitch Asmongold wezwał Blizzard do zmiany sposobu obsługi nazw użytkowników w klasycznym WoW, aby zapobiec oszustom podszywając się pod serpentyny.

Posiadanie pożądanej nazwy w grze w grach MMO lub innych grach wieloosobowych może być niezwykle frustrujące, zwłaszcza jeśli chodzi o bycie popularnym streamerem. Nie tylko zapewnia twórcom treści możliwość interakcji z fanami, ale także pomaga odróżnić ich od fal oszustów.

Jednak dla Asmongold, możliwość używania własnego pseudonimu okazała się niezwykle trudna, ponieważ niezmiennie napotyka problemy podczas grania w MMO, takie jak WoW. W rzeczywistości problem stał się tak poważny, że twórca treści wezwał Blizzard do wprowadzenia zmian w sposobie, w jaki gra całkowicie obsługuje nazwy użytkowników.

Asmongold wzywa Blizzarda do zmiany nazwy użytkownika WoW

Podczas ostatniego streamu World of Warcraft Classic Wrath of the Lich King, Asmongold odkrył, że nie może używać własnego imienia. W rzeczywistości streamer Twitcha odkrył, że wszystkie jego alternatywne nazwy użytkownika w grze również zostały zajęte, co zmusiło go do przyjęcia zupełnie nowego aliasu.

„Tak, nie zamierzam siedzieć i myśleć o tym gównie przez pieprzone trzy godziny” – wyjaśnił streamer. „Szczerze życzę, [Blizzard] pozwoliłby mi zarezerwować jedno nazwisko, bo ludzie podszywają się pode mnie i oszukują ludzi podszywających się pod mnie”.

Znacznik czasu 0:17

Chociaż jest to oczywiście frustrujące doświadczenie dla każdego popularnego streamera grającego w gry wieloosobowe, Asmongold nie lubi, gdy ludzie mogą używać jego imienia, by sprawiać kłopoty. W rzeczywistości twórca treści ujawnił, że wolałby całkowicie usunąć swoje imię z gry.

„Chciałbym, żeby Blizzard dotarł tam, gdzie nie możesz mieć tej nazwy, ponieważ to bzdura. Na przykład, nawet gdybym go nie dostał, wolę, niż ktoś inny, to zdobyć i oszukiwać ludzi.

Nie wiadomo, czy deweloperzy wdrożą sposób, w jaki Asmongold będzie mógł zarezerwować swoje imię w przyszłości, ale na razie wygląda na to, że będzie musiał nadal wymyślać zupełnie nowe imiona w grze za każdym razem, gdy tworzy nową postać.



Źródło : https://www.dexerto.com/world-of-warcraft/asmongold-calls-on-wow-classic-to-help-him-with-username-to-prevent-scammers-1920433/