Asmongold woła Blizzarda po krótkim zakazie WoW: „Oczywiście spieprzyłeś”


Asmongold został niedawno zablokowany w World of Warcraft na krótki okres, ale szybko pozwolono mu wrócić do gry po tym, jak Blizzard unieważnił początkowe zawieszenie.

W niedawnym filmie na YouTube Asmongold opisał zakaz korzystania z World of Warcraft jako „wspaniały dzień”. Podczas tego filmu popularny twórca treści zaczął od opowiedzenia wydarzeń poprzedzających moment, w którym dowiedział się, że został zakazany graniu w przebojowe MMO Blizzarda.

„Idę zalogować się do World of Warcraft i mówi mi to: konto Blizzard zostało zawieszone.” Żartobliwie dodał Asmon: „Zamknęli mnie, słusznie”. Następnie zwrócił się bezpośrednio do Blizzarda i podziękował za to, co najwyraźniej uważał za błąd w ich imieniu.

„Chcę ci podziękować, Blizzard, to będzie świetna przynęta na kliknięcia na YouTube. Oczywiście spieprzyłeś i nie chciałeś mnie zawiesić, ale to nie znaczy, że moi redaktorzy nie zamierzają tego robić dla widzów na YouTube. Dziękuję, Blizzard.

Następnie przeczytał e-mail od twórców, wyjaśniając, dlaczego został zablokowany w World of Warcraft za rzekome angażowanie się w transakcje na prawdziwe pieniądze (RMT). Jednak Asmon szybko odrzucił pomysł, że dokonywał jakichkolwiek transakcji RMT w filmie, co wydawało się być powodem jego zakazu.

Asmon następnie zawołał Blizzarda za niedawną serię banowania graczy z rzekomo nieuzasadnionych powodów lub banowania graczy, a następnie szybkiego unieważniania decyzji. Zrobił to, czytając tweety innych twórców treści, a także członków społeczności, którzy znaleźli się w podobnych sytuacjach podczas grania w World of Warcraft.

Po jego filmie społeczność World of Warcraft na Reddicie wykazała swoje wsparcie dla twórcy treści, a także wyraziła swoje rozczarowanie Blizzardem za zbanowanie Asmongold i innych, a następnie szybki powrót do tyłu, gdy zorientowali się, że był to błąd.

Aby uzyskać wszystkie najnowsze informacje na temat Asmongold, zapoznaj się z pełną relacją Dexerto tutaj.Źródło : https://www.dexerto.com/world-of-warcraft/asmongold-calls-out-blizzard-after-brief-wow-ban-you-obviously-fked-up-1904548/